Obstarávateľ · IČO 00151564 · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
DataCentrum
Od 29. 1. 2024 do 21. 10. 2026 mu vo vestníku vyšlo 204 zákaziek a ich častí. Z nich je 160 ukončených s uvedenou cenou, spolu za 70 112 494 €.
Do súčtu vstupujú oznámenia o výsledku a zadané zákazky s nízkou hodnotou.
- otvorených zákaziek
- 1
- zákaziek vo vestníku
- 204
- zadané spolu
- 70,1 mil. €
Otvorené zákazky (1)
- Vyhlásená zákazka
Modernizácia a rekonštrukcia na IT sále DC-C
Bratislavský kraj · Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných úprav, dodanie a inštalácia prevádzkovo-technologických zariadení v objekte, so zameraním na priestory dátového centra v rozsahu uvedenom v súťažných podkladoch na predmet zákazky. Rozsah plnenia zahŕňa najmä: • Architektonické a…
zverejnené 13. 10. 2026CPV 45000000 — Stavebné práce Overiť ↗
predpokladaná hodnota
3 076 719 €
ostávajú 3 dnido 9. 11. 2026 09:00
Ako sa tu súťaží
Koľko firiem sa o zákazky tohto úradu uchádza. Vysoký podiel jedného dodávateľa nemusí znamenať nič zvláštne — pri špecializovaných dodávkach býva na trhu jediný.
17 %
zadaných peňazí išlo jednému dodávateľovi — DICIT spol. s r. o. (36 zákaziek)
2,5
ponuky v priemere na zákazku · v rovnakých odboroch je priemer 3,9
29 %
zákaziek malo jedinú ponuku (46 z 159)
Čo obstaráva
Podľa hlavného predmetu zákazky. Sumy sú len z ukončených obstarávaní.
| Odbor | Zákaziek | Zadané za |
|---|---|---|
| IT služby a softvér | 111 | 44,3 mil. € |
| Stroje a priemyselné zariadenia | 35 | 1,9 mil. € |
| Kancelárske potreby a tlač | 16 | 7,8 mil. € |
| Elektronika a výpočtová technika | 16 | 7,8 mil. € |
| Palivá a energie | 8 | 1,6 mil. € |
| Stavebné práce | 5 | 4,7 mil. € |
| Poradenstvo a odborné služby | 2 | — |
Od koho nakupuje (35 dodávateľov)
Zoradené podľa objemu. Kliknutím na meno firmy sa rozbalia všetky jej zákazky pre tento úrad aj to, u koho inde vyhráva.
DICIT spol. s r. o.36 zákaziek · 12,0 mil. €
- Servis a podporné služby · 9 840 990 € · 13. 2. 2026
- Podporné technológie dátových sál - DNS · 629 494 € · 3. 2. 2026
- Podporné technológie dátových sál - DNS · 348 985 € · 3. 2. 2026
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 241 060 € · 5. 12. 2025
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 201 748 € · 23. 9. 2025
- Podporné technológie dátových sál - DNS · 200 440 € · 14. 9. 2026
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 174 466 € · 25. 9. 2026
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 170 263 € · 2. 2. 2026
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 30 380 € · 17. 9. 2026
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 15 898 € · 31. 10. 2024
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 12 560 € · 17. 4. 2026
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 11 797 € · 31. 8. 2026
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 10 147 € · 17. 4. 2026
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 8 364 € · 17. 4. 2026
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 8 172 € · 1. 9. 2026
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 6 965 € · 4. 12. 2025
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 6 731 € · 4. 12. 2025
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 5 253 € · 31. 8. 2026
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 5 104 € · 4. 12. 2025
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 5 006 € · 3. 12. 2025
- Nákup a podpora softvérových produktov · 4 631 € · 1. 9. 2026
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 3 353 € · 17. 4. 2026
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 3 324 € · 29. 7. 2025
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 2 922 € · 17. 4. 2026
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 1 640 € · 28. 9. 2026
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 1 378 € · 3. 12. 2025
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 1 250 € · 3. 12. 2025
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 970 € · 25. 9. 2026
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 905 € · 3. 12. 2025
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 871 € · 17. 4. 2026
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 802 € · 17. 4. 2026
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 681 € · 1. 9. 2026
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 433 € · 4. 12. 2025
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 373 € · 1. 9. 2026
- Nákup náhradných dielov NON-IT · 350 € · 17. 4. 2026
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 223 € · 1. 9. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 1 zákazku od iných obstarávateľov, spolu za 4,3 mil. €:
- NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA · 1 zákazka · 4,3 mil. €
AUREUS + a. s.7 zákaziek · 11,4 mil. €
- SLUŽBY PODPORY PREVÁDZKY PROGRAMOVÉHO VYBAVENIA IDGENTOOL PRE VYTVÁRANIE A VYDÁVANIE JEDINEČNÝCH IDENTIFIKÁTOROV PRE ÚČELY SYSTÉMU VYSLEDOVATEĽNOSTI TABAKOVÝCH VÝROBKOV · 8 784 000 € · 30. 4. 2024
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 1 021 061 € · 23. 9. 2025
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 725 658 € · 23. 9. 2025
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 500 640 € · 16. 1. 2025
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 318 500 € · 10. 8. 2026
- Elektronický systém zverejňovania cenových informácií o vybraných tovaroch - Cenový porovnávač · 58 500 € · 11. 12. 2024
- Nákup a podpora softvérových produktov · 36 067 € · 4. 12. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 1 zákazku od iných obstarávateľov, spolu za 792 tis. €:
- Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky · 1 zákazka · 792 tis. €
PosAm, spol. s r.o.7 zákaziek · 8,7 mil. €
- Služby podpory prevádzky KTI · 7 711 720 € · 23. 7. 2025
- Nákup a podpora softvérových produktov · 355 080 € · 4. 2. 2026
- Citrix subskripcie · 297 200 € · 10. 4. 2024
- Nákup a podpora softvérových produktov · 188 440 € · 4. 2. 2026
- Nákup a podpora softvérových produktov · 86 952 € · 28. 9. 2026
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 20 910 € · 3. 2. 2026
- Nákup a podpora softvérových produktov · 6 050 € · 29. 1. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 5 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 109,3 mil. €:
- Ministerstvo financií Slovenskej republiky · 2 zákazky · 80,7 mil. €
- DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy Slovenska · 3 zákazky · 28,6 mil. €
TEMPEST a.s.16 zákaziek · 7,8 mil. €
- DC/19/2022 · 1 082 142 € · 5. 3. 2024
- DC/37/2022 · 822 494 € · 5. 3. 2024
- DC/61/2021 · 632 700 € · 5. 3. 2024
- DC/04/2022 · 595 690 € · 5. 3. 2024
- DC/05/2022 · 595 690 € · 5. 3. 2024
- DC/36/2021 · 582 460 € · 5. 3. 2024
- DC/37/2021 · 582 460 € · 5. 3. 2024
- DC/56/2022 · 578 509 € · 5. 3. 2024
- DC/64/2022 · 578 509 € · 5. 3. 2024
- Hardvér · 524 985 € · 5. 3. 2024
- DC/21/2022 · 263 848 € · 5. 3. 2024
- DC/63/2021 · 252 302 € · 5. 3. 2024
- DC/36/2022 · 218 921 € · 5. 3. 2024
- DC/65/2022 · 181 271 € · 5. 3. 2024
- DC/62/2021 · 170 038 € · 5. 3. 2024
- DC/104/2022 · 162 960 € · 5. 3. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 8 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 715,7 mil. €:
- Úrad pre verejné obstarávanie · 2 zákazky · 705,3 mil. €
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 2 zákazky · 7,6 mil. €
- Úrad vlády Slovenskej republiky · 2 zákazky · 2,1 mil. €
- Národné centrum zdravotníckych informácií · 1 zákazka · 638 tis. €
- Trnavská univerzita v Trnave · 1 zákazka · 49 tis. €
ALTUS Technologies s. r. o.6 zákaziek · 6,3 mil. €
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 2 023 800 € · 4. 2. 2026
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 1 667 800 € · 4. 2. 2026
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 764 896 € · 5. 12. 2025
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 716 550 € · 4. 8. 2026
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 711 200 € · 4. 2. 2026
- Nákup a podpora softvérových produktov · 377 570 € · 31. 8. 2026
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
Alanata a. s.21 zákaziek · 4,8 mil. €
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 1 174 776 € · 5. 12. 2025
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 786 656 € · 23. 9. 2025
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 470 393 € · 3. 2. 2026
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 470 393 € · 3. 2. 2026
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 412 035 € · 4. 12. 2025
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 299 953 € · 3. 2. 2026
- Nákup a podpora softvérových produktov · 263 875 € · 31. 10. 2024
- Nákup a podpora softvérových produktov · 217 952 € · 28. 1. 2026
- Nákup a podpora softvérových produktov · 140 890 € · 29. 1. 2026
- Nákup a podpora softvérových produktov · 140 890 € · 29. 1. 2026
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 128 844 € · 5. 12. 2025
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 126 310 € · 5. 12. 2025
- Nákup a podpora softvérových produktov · 52 499 € · 4. 2. 2026
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 31 911 € · 19. 10. 2026
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 18 425 € · 3. 2. 2026
- Support CyberArk do 31.12.2024 · 17 695 € · 10. 4. 2024
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 15 363 € · 3. 2. 2026
- Nákup a podpora softvérových produktov · 13 717 € · 4. 2. 2026
- Nákup a podpora softvérových produktov · 11 125 € · 21. 2. 2024
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 10 406 € · 3. 2. 2026
- Nákup a podpora softvérových produktov · 2 595 € · 31. 8. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 85 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 146,5 mil. €:
- Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby · 11 zákaziek · 23,9 mil. €
- Železnice Slovenskej republiky · 6 zákaziek · 23,7 mil. €
- Ministerstvo dopravy Slovenskej republiky · 8 zákaziek · 21,8 mil. €
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 1 zákazka · 17,5 mil. €
- Úrad podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku · 1 zákazka · 13,9 mil. €
- Národné centrum zdravotníckych informácií · 7 zákaziek · 9,8 mil. €
- Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky · 1 zákazka · 6,8 mil. €
- NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA · 7 zákaziek · 6,3 mil. €
MAKE TECHNOLOGY, s.r.o.1 zákazka · 4,4 mil. €
- Obnova budovy DataCentra · 4 359 224 € · 26. 6. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 2 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 2,7 mil. €:
- Špeciálna základná škola, Mládežnícka 3, Brezno · 1 zákazka · 1,9 mil. €
- Košický samosprávny kraj · 1 zákazka · 792 tis. €
GAPIT s. r. o.8 zákaziek · 4,1 mil. €
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 907 074 € · 2. 2. 2026
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 737 458 € · 4. 2. 2026
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 653 815 € · 5. 12. 2025
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 603 900 € · 23. 9. 2025
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 514 321 € · 23. 9. 2025
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 426 516 € · 5. 12. 2025
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 231 052 € · 4. 2. 2026
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 26 590 € · 16. 10. 2026
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
Aricoma Systems s.r.o.2 zákazky · 1,5 mil. €
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 1 458 331 € · 23. 9. 2025
- Nákup a podpora softvérových produktov · 2 376 € · 16. 1. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 187 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 206,2 mil. €:
- Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky · 6 zákaziek · 94,2 mil. €
- Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky · 17 zákaziek · 37,6 mil. €
- Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky · 6 zákaziek · 17,1 mil. €
- Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky · 3 zákazky · 16,2 mil. €
- Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky · 10 zákaziek · 13,9 mil. €
- Sociálna poisťovňa · 2 zákazky · 8,5 mil. €
- Slovenská pošta, a.s. · 5 zákaziek · 1,8 mil. €
- Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave · 17 zákaziek · 1,7 mil. €
PromiNet, s.r.o.2 zákazky · 1,4 mil. €
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 1 035 090 € · 4. 2. 2026
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 373 408 € · 2. 2. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 1 zákazku od iných obstarávateľov, spolu za 799 tis. €:
- Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky · 1 zákazka · 799 tis. €
SophistIT, s.r.o.6 zákaziek · 1,1 mil. €
- Nákup a podpora softvérových produktov · 354 582 € · 17. 4. 2025
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 296 355 € · 23. 9. 2025
- Nákup a podpora softvérových produktov · 175 960 € · 29. 1. 2026
- Nákup a podpora softvérových produktov · 175 000 € · 28. 1. 2026
- Nákup a podpora softvérových produktov · 50 000 € · 29. 1. 2026
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 32 850 € · 27. 2. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 9 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 2,7 mil. €:
- Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky · 3 zákazky · 990 tis. €
- Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby · 1 zákazka · 955 tis. €
- Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky · 2 zákazky · 246 tis. €
- Prešovská univerzita v Prešove · 1 zákazka · 209 tis. €
- Mesto Nové Mesto nad Váhom · 1 zákazka · 198 tis. €
- Úrad podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku · 1 zákazka · 135 tis. €
MIM, s.r.o.1 zákazka · 1,1 mil. €
- PODPORNÉ ČINNOSTI PRE IT SERVICE MANAGEMENT DATACENTRA · 1 050 624 € · 30. 4. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 3 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 3,5 mil. €:
- Ministerstvo financií Slovenskej republiky · 3 zákazky · 3,5 mil. €
PI Management, a.s.1 zákazka · 960 tis. €
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 959 618 € · 1. 9. 2026
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
Energetika Slovensko, a. s.1 zákazka · 845 tis. €
- Dodávka elektrickej energie vrátane zabezpečenia všetkých distribučných služieb súvisiacich s dodávkou elektrickej energie od 01. 01. 2026 do 31. 12. 2027 · 844 937 € · 4. 2. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 42 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 84,5 mil. €:
- Železnice Slovenskej republiky · 1 zákazka · 33,3 mil. €
- Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť · 6 zákaziek · 24,8 mil. €
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 1 zákazka · 12,2 mil. €
- Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.; skrátený názov: JAVYS, a. s. · 1 zákazka · 4,5 mil. €
- Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky · 1 zákazka · 2,5 mil. €
- Slovenská pošta, a.s. · 1 zákazka · 1,8 mil. €
- Mesto Košice · 1 zákazka · 1,5 mil. €
- SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik · 1 zákazka · 1,5 mil. €
ZSE Energia, a.s.3 zákazky · 611 tis. €
- ZABEZPEČENIE NÁKUPU, DODÁVKY A DISTRIBÚCIE ELEKTRICKEJ ENERGIE · 609 568 € · 31. 5. 2024
- ZABEZPEČENIE NÁKUPU, DODÁVKY A DISTRIBÚCIE ELEKTRICKEJ ENERGIE · 1 396 € · 19. 12. 2024
- ZABEZPEČENIE NÁKUPU, DODÁVKY A DISTRIBÚCIE ELEKTRICKEJ ENERGIE · 5 € · 27. 5. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 62 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 22,2 mil. €:
- Slovenská technická univerzita v Bratislave · 1 zákazka · 9,2 mil. €
- Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied, verejná výskumná inštitúcia · 1 zákazka · 3,9 mil. €
- Slovenská pošta, a.s. · 2 zákazky · 1,7 mil. €
- Univerzita Komenského v Bratislave · 3 zákazky · 1,6 mil. €
- Mesto Nitra · 4 zákazky · 1,1 mil. €
- Mesto Dunajská Streda · 1 zákazka · 989 tis. €
- Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky · 1 zákazka · 929 tis. €
- Združenie obcí Enviropark Pomoravie · 1 zákazka · 590 tis. €
AGILOR, s. r. o.2 zákazky · 551 tis. €
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 387 131 € · 23. 9. 2025
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 163 375 € · 2. 2. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 3 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 36 tis. €:
- Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s. · 3 zákazky · 36 tis. €
Eviden Slovakia s.r.o.2 zákazky · 430 tis. €
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 364 235 € · 10. 9. 2026
- Nákup hardvéru a/alebo podpory hardvérových produktov · 65 746 € · 3. 2. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 29 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 160,2 mil. €:
- Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky · 6 zákaziek · 44,1 mil. €
- Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky · 3 zákazky · 35,1 mil. €
- Sociálna poisťovňa · 5 zákaziek · 23,1 mil. €
- Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky · 2 zákazky · 18,6 mil. €
- Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied, verejná výskumná inštitúcia · 1 zákazka · 16,2 mil. €
- Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky · 1 zákazka · 11,1 mil. €
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. · 8 zákaziek · 9,2 mil. €
- Pôdohospodárska platobná agentúra · 1 zákazka · 2,6 mil. €
INVIZO s.r.o.2 zákazky · 370 tis. €
- Podporné technológie dátových sál - DNS · 233 185 € · 3. 2. 2026
- Podporné technológie dátových sál - DNS · 137 213 € · 3. 2. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 4 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 4,9 mil. €:
- Slovenská národná galéria · 1 zákazka · 4,4 mil. €
- NÁRODNÁ BANKA SLOVENSKA · 1 zákazka · 388 tis. €
- Univerzita Komenského v Bratislave · 1 zákazka · 149 tis. €
- Slovenské národné múzeum · 1 zákazka · 25 tis. €
MZ Media, s. r. o.3 zákazky · 340 tis. €
- Nákup a podpora softvérových produktov · 246 898 € · 28. 1. 2026
- Nákup a podpora softvérových produktov · 86 870 € · 4. 2. 2026
- Nákup a podpora softvérových produktov · 6 724 € · 29. 1. 2026
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
DRS Tech, s. r. o.2 zákazky · 318 tis. €
- Sanácia stĺpov nosnej konštrukcie DataCentra · 190 747 € · 11. 12. 2024
- Sanácia stĺpov nosnej konštrukcie DataCentra II · 126 966 € · 30. 12. 2024
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
Nakoniec za koľko
Pri 31 zákazkách, kde úrad uviedol predpokladanú hodnotu aj výslednú cenu, sa zadávalo typicky za 1 % predpokladu. Celoslovenská stredná hodnota je 89 %.
Pod predpokladom skončilo 31 zákaziek, nad ním 0. Zvyšok sa zadal presne za toľko, koľko úrad čakal.
Je to stredná hodnota pomeru, nie priemer — pár krajných prípadov ju neposunie. Nízke číslo samo osebe neznamená dobré hospodárenie ani vysoké zlé: pri rámcovej dohode je predpoklad za celé obdobie, kým zadaná cena za prvú objednávku.
Ako to šlo po rokoch
| Rok | Zákaziek | Zo známych cien |
|---|---|---|
| 2024 | 49 | 19,8 mil. € |
| 2025 | 44 | 23,3 mil. € |
| 2026 | 111 | 27,0 mil. € |
Rok je podľa dňa zverejnenia oznámenia. Sumy sú len zo zákaziek, pri ktorých vestník uvádza víťaznú cenu — je to teda spodná hranica, nie celý objem.
Najväčšie zadané zákazky
- Servis a podporné službyVýsledok
- Služby podpory prevádzky KTIVýsledok
- Obnova budovy DataCentraVýsledok
- DC/19/2022Výsledok
Kde si to overiť
Čísla na tejto stránke sú súčtom oznámení z vestníka. Každá zákazka má vo svojom detaile odkaz na pôvodné oznámenie a na zmluvu v registri.
- Profil obstarávateľa na ÚVO ↗Súťažné podklady a dokumenty úradu. Je to vyhľadávanie — IČO 00151564 treba zadať ručne, stránka ho z odkazu nepreberie.
- Vestník verejného obstarávania ↗Zdroj všetkých údajov na tejto stránke.
Kraj berieme z miesta plnenia, ktoré úrad uviedol v oznámení. Záväzné je znenie uverejnené vo vestníku.