Obstarávateľ · IČO 35937874 · Bratislava - mestská časť Petržalka
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
Od 24. 10. 2023 do 6. 11. 2026 mu vo vestníku vyšlo 507 zákaziek a ich častí. Z nich je 336 ukončených s uvedenou cenou, spolu za 722 215 693 €.
Do súčtu vstupujú oznámenia o výsledku a zadané zákazky s nízkou hodnotou.
- otvorených zákaziek
- 5
- zákaziek vo vestníku
- 507
- zadané spolu
- 722,2 mil. €
Otvorené zákazky (5)
- Vyhlásená zákazka
Poskytovanie poštových služieb
Komplexné zabezpečenie univerzálnych poštových služieb zmysle zákona č. 324/2011 Z.z. o poštových službách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
zverejnené 19. 10. 2026CPV 64110000 — Poštové služby Overiť ↗
predpokladaná hodnota
25 385 742 €
ostáva 9 dnído 16. 11. 2026 10:00
- Vyhlásená zákazka · upravené
Poskytovanie mobilných a pevných elektronických komunikačných služieb a dodávka zariadení
Bratislavský kraj
Predmetom zákazky je zabezpečovanie komplexných, bezpečných a ekonomicky výhodných mobilných telekomunikačných služieb operátora pre hlasové SIM karty verejného obstarávateľa, vrátane internetových služieb ISP, doplnkových verejných telekomunikačných služieb a dodávky mobilných …
zverejnené 20. 10. 2026CPV 64212000 — Mobilné telefónne služby Overiť ↗
predpokladaná hodnota
4 073 163 €
ostáva 9 dnído 16. 11. 2026 09:00
- Vyhlásená zákazka
Poskytnutie technickej podpory rozvojových prác pre systém riadenia identít midPoint
Bratislavský kraj · Bratislava - mestská časť Karlova Ves
Predmetom zákazky je predplatné produktovej podpory midPoint L3 úrovne a dodávka prác spočívajúca v rozšírení existujúcej IAM platformy midPoint ako centrálnej platformy pre správu identít a prístupov (IAM). Platforma midPoint je nasadená, resp. nasadzovaná v základnom rozsahu,…
zverejnené 19. 10. 2026CPV 72263000 — Implementácia softvéru Overiť ↗
predpokladaná hodnota
546 000 €
ostáva 10 dnído 17. 11. 2026 09:00
- Vyhlásená zákazka
XDR riešenie (Extended Detection and Response)
Bratislavský kraj
Predmetom zákazky je dodanie, implementácia a podpora riešenia typu XDR (Extended Detection and Response) pre centralizovanú detekciu, koreláciu a reakciu na kybernetické incidenty naprieč celou IT infraštruktúrou verejného obstarávateľa. Riešenie musí poskytovať jednotnú…
zverejnené 20. 10. 2026CPV 48731000 — Softvérový balík na zaistenie bezpečnosti súborov Overiť ↗
predpokladaná hodnota
1 697 273 €
ostáva 10 dnído 17. 11. 2026 12:00
- Vyhlásená zákazka
Testovanie zraniteľnosti interných systémov
Bratislavský kraj
Nástroj pre skenovanie zraniteľností interných systémov pre zvýšenie kybernetickej a informačnej bezpečnosti VšZP.
zverejnené 20. 10. 2026CPV 48771000 — Softvérový balík všeobecných obslužných programov Overiť ↗
predpokladaná hodnota
542 333 €
ostáva 10 dnído 17. 11. 2026 12:00
- naša služba
Vyhráte zákazku? Faktúru máte hotovú za 2 minúty
FakturujOnline · fakturačný program pre živnostníkov a malé firmy
Na eFaktúry od 1. 1. 2027 netreba ďalšiu službu — odosielanie aj príjem cez Peppol sú v cene. Faktúru s QR kódom pošlete klientovi jedným klikom.
fakturujonline.sk ↗v počítači aj v mobile, bez inštalácieexport pre účtovníka do Pohody
predplatné aj s eFaktúrami
5,99 € mesačne
14 dní zadarmobez platobnej karty
Ako sa tu súťaží
Koľko firiem sa o zákazky tohto úradu uchádza. Vysoký podiel jedného dodávateľa nemusí znamenať nič zvláštne — pri špecializovaných dodávkach býva na trhu jediný.
66 %
zadaných peňazí išlo jednému dodávateľovi — UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť (64 zákaziek)
2
ponuky v priemere na zákazku · v rovnakých odboroch je priemer 3,4
61 %
zákaziek malo jedinú ponuku (199 z 325)
Čo obstaráva
Podľa hlavného predmetu zákazky. Sumy sú len z ukončených obstarávaní.
| Odbor | Zákaziek | Zadané za |
|---|---|---|
| Zdravotnícka technika a materiál | 307 | 674,9 mil. € |
| Lieky a farmácia | 299 | 674,6 mil. € |
| IT služby a softvér | 77 | 20,6 mil. € |
| Kancelárske potreby a tlač | 33 | 2,1 mil. € |
| Poradenstvo a odborné služby | 32 | 3,4 mil. € |
| Elektronika a výpočtová technika | 26 | 9,2 mil. € |
| Upratovanie a údržba budov | 13 | 1,7 mil. € |
| Vozidlá a doprava | 6 | 2,9 mil. € |
| Stavebné práce | 4 | 480 tis. € |
| Reklama, médiá a podujatia | 4 | — |
| Nábytok a vybavenie interiérov | 4 | 18 tis. € |
| Potraviny a stravovanie | 3 | 4,3 mil. € |
Od koho nakupuje (65 dodávateľov)
Zoradené podľa objemu. Kliknutím na meno firmy sa rozbalia všetky jej zákazky pre tento úrad aj to, u koho inde vyhráva.
UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť64 zákaziek · 477,6 mil. €
- Lieky ATC skupiny S01LA05 · 316 174 740 € · 17. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny L04AA27 · 52 071 710 € · 17. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny S01LA05 · 27 766 080 € · 8. 8. 2024
- Lieky ATC skupiny S01LA05, Aflibercept, intravitreálne 114,3 mg/ml · 18 821 430 € · 24. 7. 2026
- Lieky ATC skupiny R03DX05 · 8 869 492 € · 18. 11. 2025
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 4 432 269 € · 13. 5. 2026
- Lieky ATC skupiny S01LA06 · 4 278 125 € · 25. 7. 2025
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 3 703 187 € · 10. 5. 2024
- Lieky ATC skupiny S01LA05 · 3 401 475 € · 11. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny S01LA05 · 3 390 257 € · 10. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny S01LA04 · 3 128 300 € · 30. 10. 2023
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 2 561 531 € · 4. 12. 2025
- Lieky ATC skupiny L04AB02, Infliximab parent. 100 mg · 2 425 500 € · 14. 10. 2026
- Lieky ATC skupiny B02BD06 · 1 846 330 € · 23. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 1 822 023 € · 14. 6. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 1 792 400 € · 19. 5. 2026
- Lieky ATC skupiny L01FA01 časť 1 · 1 732 775 € · 17. 4. 2026
- Lieky ATC skupiny R03DX05 · 1 228 207 € · 11. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny R03DX05 · 1 209 006 € · 10. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny L04AE01 · 1 200 654 € · 23. 9. 2025
- Lieky ATC skupiny R03DX05 · 1 136 316 € · 17. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD11 · 941 972 € · 2. 9. 2026
- Lieky ATC skupiny H01AC01 · 890 973 € · 8. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD08 · 864 040 € · 27. 1. 2026
- Lieky ATC skupiny S01LA06 · 832 140 € · 22. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny S01LA06 · 783 702 € · 12. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny S01LA06 · 743 976 € · 30. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny L04AE01 · 732 622 € · 23. 9. 2025
- Lieky ATC skupiny L04AE01 · 621 390 € · 23. 9. 2025
- Lieky ATC skupiny L04AE01 · 618 860 € · 23. 9. 2025
- Lieky ATC skupiny L04AA27 · 589 728 € · 10. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD04 · 585 850 € · 19. 5. 2026
- Lieky ATC skupiny B02BD03 · 555 594 € · 27. 6. 2025
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 547 247 € · 16. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD04 · 516 065 € · 10. 5. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FD01 časť 1 · 515 460 € · 26. 9. 2025
- Lieky ATC skupiny L04AA27 · 482 505 € · 9. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD05 · 450 063 € · 16. 10. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 445 883 € · 9. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 417 513 € · 11. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 396 356 € · 6. 8. 2024
- Lieky ATC skupiny H01AC01 · 287 919 € · 22. 2. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FA01 · 204 282 € · 17. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FA01 · 163 869 € · 7. 8. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FA01 · 144 018 € · 12. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD06 · 134 873 € · 12. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD06 · 133 822 € · 30. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny L01XC03 · 102 233 € · 10. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 97 521 € · 17. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny L01XC03 · 77 454 € · 16. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD05 · 67 528 € · 11. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD04 · 67 443 € · 16. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD03 · 63 842 € · 11. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 62 589 € · 12. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 62 112 € · 7. 8. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD03 · 61 723 € · 10. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD05 · 59 109 € · 7. 8. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD04 · 57 819 € · 9. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD04 · 56 028 € · 6. 8. 2024
- Lieky ATC skupiny L01XC03 · 51 840 € · 11. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD05 · 41 926 € · 17. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny S01LA04 · 24 644 € · 1. 8. 2024
- Lieky ATC skupiny S01LA04 · 22 122 € · 12. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny S01LA04 · 447 € · 16. 1. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 348 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 27,8 mil. €:
- Národný onkologický ústav v Bratislave · 6 zákaziek · 4,4 mil. €
- Univerzitná nemocnica Martin · 63 zákaziek · 3,7 mil. €
- Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky · 3 zákazky · 3,5 mil. €
- Žilinský samosprávny kraj · 10 zákaziek · 3,3 mil. €
- Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - FN · 48 zákaziek · 2,4 mil. €
- Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. · 16 zákaziek · 2,2 mil. €
- Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana Prešov · 8 zákaziek · 1,6 mil. €
- Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina · 73 zákaziek · 1,3 mil. €
Zobraziť všetky zákazky firmy UNIPHARMA - 1. slovenská lekárnická akciová spoločnosť →
ViaPharma SK s. r. o.30 zákaziek · 76,1 mil. €
- Lieky ATC skupiny B02BD04 · 29 968 320 € · 17. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD04 · 9 094 937 € · 30. 9. 2026
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 7 981 986 € · 7. 10. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 4 745 220 € · 4. 12. 2025
- Lieky ATC skupiny B02BD04 · 4 163 466 € · 30. 9. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 4 103 159 € · 16. 9. 2026
- Lieky ATC skupiny H01AC01 · 2 052 486 € · 8. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny H01AC01 · 1 678 869 € · 8. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny S01LA04 · 1 468 545 € · 22. 6. 2026
- Lieky ATC skupiny L03AB07 · 1 449 540 € · 22. 6. 2026
- Lieky ATC skupiny L04AA31 · 935 950 € · 2. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 899 850 € · 11. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 837 805 € · 11. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny L04AE01 · 732 622 € · 23. 9. 2025
- Lieky ATC skupiny L04AE01 · 732 622 € · 23. 9. 2025
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 693 578 € · 17. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny L01BC07 · 638 400 € · 24. 9. 2024
- Lieky ATC skupiny H01AC01 · 550 893 € · 22. 2. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD04 · 470 469 € · 11. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD04 · 463 996 € · 11. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 350 720 € · 11. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 293 954 € · 17. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 275 881 € · 11. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny L01BC07 · 266 000 € · 24. 9. 2024
- Lieky ATC skupiny L01BC07 · 266 000 € · 3. 6. 2026
- Lieky ATC skupiny L01BC07 · 254 320 € · 24. 9. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 225 171 € · 11. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 224 068 € · 9. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 189 334 € · 16. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD08 · 49 941 € · 10. 7. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 1 zákazku od iných obstarávateľov, spolu za 45 tis. €:
- Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica · 1 zákazka · 45 tis. €
BAX PHARMA, s.r.o.18 zákaziek · 50,6 mil. €
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 35 231 511 € · 17. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 3 800 140 € · 18. 6. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 2 950 756 € · 15. 10. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 1 728 929 € · 14. 5. 2026
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 1 690 368 € · 4. 12. 2025
- Lieky ATC skupiny B02BD02 Koagulačný faktor VIII, parent (rurioktokog alfa pegol) · 1 365 282 € · 1. 10. 2026
- Lieky ATC skupiny L01FA01 · 912 325 € · 17. 4. 2026
- Lieky ATC skupiny B02BD05 · 823 200 € · 16. 9. 2026
- Lieky ATC skupiny L01CD01 · 780 000 € · 22. 9. 2025
- Lieky ATC skupiny L01FD01 časť 2 · 412 650 € · 26. 9. 2025
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 365 083 € · 11. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 355 133 € · 11. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FD01 · 80 359 € · 12. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FD01 · 70 029 € · 22. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FD01 · 28 320 € · 7. 8. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 24 422 € · 7. 8. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 14 039 € · 12. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 6 975 € · 18. 1. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 69 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 15,8 mil. €:
- Národný onkologický ústav v Bratislave · 12 zákaziek · 10,7 mil. €
- Univerzitná nemocnica Martin · 4 zákazky · 1,4 mil. €
- Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica · 7 zákaziek · 1,0 mil. €
- Žilinský samosprávny kraj · 3 zákazky · 853 tis. €
- Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina · 12 zákaziek · 661 tis. €
- Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - FN · 12 zákaziek · 504 tis. €
- Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. · 5 zákaziek · 284 tis. €
- Nemocnica Poprad, a.s. · 7 zákaziek · 172 tis. €
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.31 zákaziek · 21,1 mil. €
- Lieky ATC skupiny L03AX13 · 3 657 990 € · 22. 5. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD06 · 3 618 710 € · 20. 2. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 2 991 805 € · 4. 12. 2025
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 1 836 870 € · 4. 12. 2025
- Lieky ATC skupiny A16AB02 · 1 333 680 € · 8. 2. 2024
- Lieky ATC skupiny L04AB02 · 1 309 800 € · 26. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny L04AE01 · 625 548 € · 23. 9. 2025
- Lieky ATC skupiny L04AE01 · 620 642 € · 23. 9. 2025
- Lieky ATC skupiny L04AE01 · 616 660 € · 23. 9. 2025
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 506 683 € · 11. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD11 · 498 017 € · 7. 11. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD06 · 461 365 € · 16. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD06 · 461 156 € · 6. 8. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD08 · 402 090 € · 30. 6. 2025
- Lieky ATC skupiny L01FD01 časť 4 · 391 062 € · 26. 9. 2025
- Lieky ATC skupiny B02BD06 · 312 798 € · 25. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 204 041 € · 17. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny L03AB07 · 146 208 € · 12. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny L03AB07 · 141 461 € · 22. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny L03AB07 · 140 511 € · 30. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD11 · 132 250 € · 10. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny L03AX13 · 111 674 € · 6. 8. 2024
- Lieky ATC skupiny L04AB02 · 110 483 € · 5. 8. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 87 711 € · 17. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 77 799 € · 11. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 68 072 € · 11. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD11 · 59 513 € · 11. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny L04AB02 · 44 992 € · 16. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny L01XC03 · 38 727 € · 16. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny L01XC03 · 28 827 € · 10. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny L01XC03 · 25 800 € · 11. 7. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 49 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 23,2 mil. €:
- Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica · 2 zákazky · 6,9 mil. €
- Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. · 5 zákaziek · 6,0 mil. €
- Detská fakultná nemocnica Košice · 5 zákaziek · 5,7 mil. €
- Univerzitná nemocnica Martin · 6 zákaziek · 1,4 mil. €
- Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky · 1 zákazka · 795 tis. €
- Národný onkologický ústav v Bratislave · 3 zákazky · 659 tis. €
- Ministerstvo obrany Slovenskej republiky · 2 zákazky · 544 tis. €
- Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica · 8 zákaziek · 436 tis. €
Zobraziť všetky zákazky firmy PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s. →
MED - ART, spol. s r.o.31 zákaziek · 20,3 mil. €
- Lieky ATC skupiny B02BD06 · 4 614 490 € · 6. 11. 2025
- Lieky ATC skupiny L01FA01 časť 2 · 3 184 103 € · 17. 4. 2026
- Lieky ATC skupiny B02BD06 · 2 926 830 € · 5. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny A16AB02 · 2 885 070 € · 15. 1. 2025
- Lieky ATC skupiny L04AA23 · 1 028 556 € · 16. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 852 868 € · 6. 11. 2025
- Lieky ATC skupiny L04AE01 · 726 000 € · 23. 9. 2025
- Lieky ATC skupiny L01BC07 · 608 628 € · 24. 9. 2024
- Lieky ATC skupiny S01LA04 · 460 112 € · 17. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny S01LA04 · 407 821 € · 16. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny L01BC07 · 381 600 € · 24. 9. 2024
- Lieky ATC skupiny S01LA04 · 320 112 € · 7. 8. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 222 510 € · 11. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 210 754 € · 17. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD06 · 172 835 € · 12. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FA01 · 169 458 € · 17. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FA01 · 168 938 € · 12. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FA01 · 163 484 € · 7. 8. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 150 280 € · 11. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD06 · 145 593 € · 30. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny L04AB02 · 141 000 € · 8. 2. 2024
- Lieky ATC skupiny L01BC07 · 95 970 € · 24. 9. 2024
- Lieky ATC skupiny S01LA04 · 62 190 € · 16. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny L01XC03 · 61 115 € · 16. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny S01LA04 · 56 020 € · 7. 8. 2024
- Lieky ATC skupiny S01LA04 · 51 619 € · 17. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 12 853 € · 17. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny L01XC03 · 9 172 € · 10. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 8 684 € · 11. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny L01XC03 · 8 280 € · 11. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 7 367 € · 11. 4. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 683 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 91,9 mil. €:
- Národný onkologický ústav v Bratislave · 21 zákaziek · 26,4 mil. €
- Univerzitná nemocnica Martin · 179 zákaziek · 20,2 mil. €
- Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina · 106 zákaziek · 9,2 mil. €
- Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - FN · 62 zákaziek · 6,0 mil. €
- Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. · 42 zákaziek · 5,0 mil. €
- Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica · 26 zákaziek · 4,4 mil. €
- Detská fakultná nemocnica Košice · 18 zákaziek · 4,1 mil. €
- Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca · 2 zákazky · 2,8 mil. €
MERCK spol. s r.o.7 zákaziek · 10,4 mil. €
- Lieky ATC skupiny L03AB07 · 2 897 040 € · 5. 9. 2024
- Lieky ATC skupiny H01AC01 · 2 608 290 € · 1. 3. 2024
- Lieky ATC skupiny H01AC01 · 2 419 993 € · 8. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny L03AB07 · 1 261 051 € · 8. 2. 2024
- Lieky ATC skupiny H01AC01 · 684 627 € · 22. 2. 2024
- Lieky ATC skupiny H01AC01 · 347 694 € · 6. 8. 2024
- Lieky ATC skupiny H01AC01 · 191 267 € · 17. 4. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 1 zákazku od iných obstarávateľov, spolu za 1,6 mil. €:
- Detská fakultná nemocnica Košice · 1 zákazka · 1,6 mil. €
Eviden Slovakia s.r.o.8 zákaziek · 9,2 mil. €
- Poskytovanie autorizovaného pozáručného servisu hardvérových a softvérových komponentov na zabezpečenie prevádzky IKT infraštruktúry · 3 799 986 € · 16. 10. 2026
- Power server · 3 375 388 € · 10. 12. 2025
- Upgrade diskového pola · 749 890 € · 26. 2. 2024
- Upgrade diskového pola · 749 890 € · 12. 7. 2024
- Poskytovanie autorizovaného pozáručného servisu hardvérových a softvérových komponentov nazabezpečenie prevádzky IKT infraštruktúry · 134 173 € · 9. 7. 2024
- Poskytovanie autorizovaného pozáručného servisu hardvérových a softvérových komponentov nazabezpečenie prevádzky IKT infraštruktúry · 129 743 € · 11. 4. 2024
- Poskytovanie autorizovaného pozáručného servisu hardvérových a softvérových komponentov nazabezpečenie prevádzky IKT infraštruktúry · 123 376 € · 9. 2. 2024
- Poskytovanie autorizovaného pozáručného servisu hardvérových a softvérových komponentov na zabezpečenie prevádzky IKT infraštruktúry · 114 015 € · 4. 12. 2023
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 23 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 151,5 mil. €:
- Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky · 6 zákaziek · 44,1 mil. €
- Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky · 3 zákazky · 35,1 mil. €
- Sociálna poisťovňa · 5 zákaziek · 23,1 mil. €
- Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky · 2 zákazky · 18,6 mil. €
- Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied, verejná výskumná inštitúcia · 1 zákazka · 16,2 mil. €
- Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky · 1 zákazka · 11,1 mil. €
- Pôdohospodárska platobná agentúra · 1 zákazka · 2,6 mil. €
- DataCentrum · 2 zákazky · 430 tis. €
INTEC PHARMA s.r.o.12 zákaziek · 8,8 mil. €
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 2 931 321 € · 26. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 1 561 253 € · 25. 9. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 Koagulačný faktor VIII, parent rekomb (simoktokog alfa) · 1 512 362 € · 19. 10. 2026
- Lieky ATC skupiny B02BD04 Koagulačný faktor IX · 1 026 846 € · 19. 10. 2026
- Lieky ATC skupiny B02BD04 · 833 916 € · 7. 10. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 204 667 € · 1. 8. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 196 175 € · 11. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 193 722 € · 10. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD04 · 98 819 € · 11. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD04 · 97 393 € · 17. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD04 · 94 092 € · 10. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BD02 · 8 877 € · 17. 1. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 24 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 5,9 mil. €:
- Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. · 8 zákaziek · 3,2 mil. €
- Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. · 1 zákazka · 1,3 mil. €
- Národný onkologický ústav v Bratislave · 3 zákazky · 969 tis. €
- Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica · 4 zákazky · 128 tis. €
- Univerzitná nemocnica Martin · 1 zákazka · 108 tis. €
- Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina · 4 zákazky · 71 tis. €
- Nemocnica Poprad, a.s. · 2 zákazky · 25 tis. €
- Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - FN · 1 zákazka · 20 tis. €
Roche Slovensko, s.r.o.6 zákaziek · 6,9 mil. €
- Lieky ATC skupiny L04AA36 · 2 487 708 € · 7. 8. 2024
- Lieky ATC skupiny L04AA36 · 2 018 713 € · 12. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny L04AA36 · 1 721 004 € · 22. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BX06 · 357 704 € · 12. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BX06 · 203 077 € · 18. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny B02BX06 · 155 658 € · 7. 8. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 30 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 21,5 mil. €:
- Národný onkologický ústav v Bratislave · 2 zákazky · 8,5 mil. €
- Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s. · 1 zákazka · 2,5 mil. €
- Východoslovenský onkologický ústav, a.s. · 3 zákazky · 2,2 mil. €
- Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - FN · 3 zákazky · 2,0 mil. €
- Ľubovnianska nemocnica, n.o. · 1 zákazka · 1,7 mil. €
- Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina · 4 zákazky · 1,3 mil. €
- Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica · 4 zákazky · 1,1 mil. €
- Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. · 1 zákazka · 739 tis. €
Datacomp s.r.o.1 zákazka · 5,9 mil. €
- Dodanie a implementácia diskového poľa · 5 914 000 € · 5. 8. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 129 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 28,4 mil. €:
- Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky · 10 zákaziek · 20,1 mil. €
- Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach · 46 zákaziek · 4,5 mil. €
- Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky · 5 zákaziek · 473 tis. €
- Národná transfúzna služba SR · 2 zákazky · 437 tis. €
- Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera, Stromová 34, Piešťany · 2 zákazky · 393 tis. €
- Nemocnica s poliklinikou Považská Bystrica so sídlom v Považskej Bystrici · 1 zákazka · 379 tis. €
- Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby Slovenskej republiky · 3 zákazky · 371 tis. €
- Stredná odborná škola elektrotechnická, Sibírska 1, Trnava · 1 zákazka · 342 tis. €
Up Déjeuner, s. r. o.1 zákazka · 4,3 mil. €
- Zabezpečovanie stravovacích služieb pre zamestnancov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a.s. formou elektronických stravovacích kariet · 4 254 406 € · 12. 8. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 94 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 226,0 mil. €:
- Železnice Slovenskej republiky · 4 zákazky · 97,1 mil. €
- Slovenská pošta, a.s. · 4 zákazky · 48,5 mil. €
- Bratislavské centrum služieb · 1 zákazka · 25,0 mil. €
- Žilinský samosprávny kraj · 2 zákazky · 24,3 mil. €
- Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky · 7 zákaziek · 6,9 mil. €
- Národný onkologický ústav v Bratislave · 5 zákaziek · 5,0 mil. €
- Detská fakultná nemocnica Košice · 2 zákazky · 3,2 mil. €
- Ministerstvo obrany Slovenskej republiky · 4 zákazky · 3,2 mil. €
ARVAL SLOVAKIA, s.r.o.2 zákazky · 2,7 mil. €
- Operatívny lízing vozidiel pre VšZP · 1 498 247 € · 12. 3. 2026
- Operatívny lízing vozidiel pre VšZP · 1 194 630 € · 4. 6. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 13 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 61,8 mil. €:
- Slovenská pošta, a.s. · 6 zákaziek · 39,7 mil. €
- Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s. · 6 zákaziek · 16,9 mil. €
- Slovenské elektrárne, a.s. · 1 zákazka · 5,2 mil. €
Amgen Slovakia s.r.o.9 zákaziek · 2,7 mil. €
- Lieky ATC skupiny L01XC08 · 540 700 € · 9. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny L01XC08 · 516 291 € · 17. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 412 788 € · 11. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 402 679 € · 17. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny L01XC08 · 369 045 € · 10. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny L01FG01 · 300 511 € · 11. 7. 2024
- Lieky ATC skupiny L01XC03 · 56 635 € · 16. 1. 2024
- Lieky ATC skupiny L01XC03 · 42 370 € · 10. 4. 2024
- Lieky ATC skupiny L01XC03 · 31 322 € · 11. 7. 2024
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
Asseco CE Cloud, a.s.2 zákazky · 2,5 mil. €
- Dodávka licencií Red Hat a súvisiacich služieb · 2 307 935 € · 8. 5. 2026
- Licencie riešenia SIEM · 152 939 € · 12. 3. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 7 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 19,8 mil. €:
- Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky · 2 zákazky · 15,0 mil. €
- Najvyšší kontrolný úrad Slovenskej republiky · 1 zákazka · 4,2 mil. €
- Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky · 3 zákazky · 390 tis. €
- Ministerstvo cestovného ruchu a športu Slovenskej republiky · 1 zákazka · 143 tis. €
Fair Facility SK s.r.o. + ALL SECURITY, s. r. o.1 zákazka · 2,2 mil. €
- Vykonávanie strážnej služby vo vybraných objektoch VšZP · 2 152 321 € · 6. 8. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 2 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 945 tis. €:
- Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky · 1 zákazka · 587 tis. €
- SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik · 1 zákazka · 358 tis. €
Zobraziť všetky zákazky firmy Fair Facility SK s.r.o. + ALL SECURITY, s. r. o. →
QEX, a.s.2 zákazky · 1,9 mil. €
- Inovácia a výmena vyvolávacieho systému a centralizovanej správy obsahu vrátane HW a SW komponentov · 1 020 577 € · 29. 10. 2026
- Inovácia a výmena vyvolávacieho systému a centralizovanej správy obsahu vrátane HW a SW komponentov · 928 756 € · 1. 7. 2025
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
CSFIT s.r.o.2 zákazky · 1,6 mil. €
- X86 servre · 854 975 € · 19. 9. 2025
- X86 servre · 777 250 € · 9. 1. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 17 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 3,4 mil. €:
- Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava · 4 zákazky · 1,5 mil. €
- Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky · 4 zákazky · 851 tis. €
- Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky · 4 zákazky · 304 tis. €
- Mesto Zlaté Moravce · 1 zákazka · 213 tis. €
- Národná transfúzna služba SR · 1 zákazka · 212 tis. €
- Úrad podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku · 1 zákazka · 124 tis. €
- Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky · 1 zákazka · 115 tis. €
- Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky · 1 zákazka · 36 tis. €
ANY Biztonsági Nyomda Nyilvánosan Működő Részvénytársaság4 zákazky · 1,5 mil. €
- Výroba identifikačného preukazu poistenca · 722 974 € · 14. 10. 2026
- Výroba identifikačného preukazu poistenca · 660 250 € · 15. 1. 2024
- Výroba identifikačného preukazu poistenca · 65 029 € · 9. 7. 2024
- Výroba identifikačného preukazu poistenca · 33 540 € · 30. 4. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 3 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 24,6 mil. €:
- Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky · 1 zákazka · 23,3 mil. €
- Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. · 2 zákazky · 1,3 mil. €
Zobraziť všetky zákazky firmy ANY Biztonsági Nyomda Nyilvánosan Működő Részvénytársaság →
O2 Slovakia, s.r.o.7 zákaziek · 1,5 mil. €
- Služby mobilného operátora · 660 432 € · 30. 10. 2026
- Služby mobilného operátora · 601 347 € · 20. 11. 2024
- Služby mobilného operátora · 41 753 € · 6. 8. 2024
- Služby mobilného operátora · 41 753 € · 1. 10. 2024
- Služby mobilného operátora · 41 493 € · 21. 5. 2024
- Služby mobilného operátora · 41 410 € · 25. 10. 2023
- Služby mobilného operátora · 41 139 € · 21. 5. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 57 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 5,1 mil. €:
- Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. · 3 zákazky · 1,5 mil. €
- Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky · 5 zákaziek · 771 tis. €
- Slovenská televízia a rozhlas · 1 zákazka · 767 tis. €
- Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou · 1 zákazka · 391 tis. €
- Žilinský samosprávny kraj · 1 zákazka · 335 tis. €
- Slovenská inšpekcia životného prostredia · 3 zákazky · 169 tis. €
- Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach · 5 zákaziek · 157 tis. €
- Slovenský hydrometeorologický ústav · 1 zákazka · 145 tis. €
Xepap, spol. s r.o.5 zákaziek · 1,4 mil. €
- Časť 2: Tlač tlačovín · 996 415 € · 5. 5. 2025
- Časť 1: Tlač obálok · 278 354 € · 5. 5. 2025
- Časť 3: Tlač formulárov · 158 059 € · 5. 5. 2025
- Tlačiarenské a distribučné služby · 1 447 € · 23. 12. 2024
- Tlačiarenské a distribučné služby · 1 194 € · 26. 1. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 55 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 17,7 mil. €:
- Sociálna poisťovňa · 8 zákaziek · 5,1 mil. €
- Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky · 3 zákazky · 2,7 mil. €
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 1 zákazka · 2,7 mil. €
- Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky · 9 zákaziek · 2,4 mil. €
- Slovenská pošta, a.s. · 15 zákaziek · 2,4 mil. €
- Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. · 2 zákazky · 1,2 mil. €
- SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik · 5 zákaziek · 561 tis. €
- Slovenské národné divadlo · 2 zákazky · 314 tis. €
Nakoniec za koľko
Pri 126 zákazkách, kde úrad uviedol predpokladanú hodnotu aj výslednú cenu, sa zadávalo typicky za 96 % predpokladu. Celoslovenská stredná hodnota je 89 %.
Pod predpokladom skončilo 88 zákaziek, nad ním 3. Zvyšok sa zadal presne za toľko, koľko úrad čakal.
Je to stredná hodnota pomeru, nie priemer — pár krajných prípadov ju neposunie. Nízke číslo samo osebe neznamená dobré hospodárenie ani vysoké zlé: pri rámcovej dohode je predpoklad za celé obdobie, kým zadaná cena za prvú objednávku.
Ako to šlo po rokoch
| Rok | Zákaziek | Zo známych cien |
|---|---|---|
| 2023 | 33 | 4,2 mil. € |
| 2024 | 284 | 582,4 mil. € |
| 2025 | 86 | 54,8 mil. € |
| 2026 | 104 | 80,9 mil. € |
Rok je podľa dňa zverejnenia oznámenia. Sumy sú len zo zákaziek, pri ktorých vestník uvádza víťaznú cenu — je to teda spodná hranica, nie celý objem.
Najväčšie zadané zákazky
- Lieky ATC skupiny S01LA05Výsledok
- Lieky ATC skupiny L04AA27Výsledok
- Lieky ATC skupiny B02BD02Výsledok
- Lieky ATC skupiny B02BD04Výsledok
- Lieky ATC skupiny S01LA05Výsledok
- Lieky ATC skupiny B02BD04Výsledok
- Lieky ATC skupiny R03DX05Výsledok
- Lieky ATC skupiny B02BD02Výsledok
- Lieky ATC skupiny L01FG01Výsledok
- Lieky ATC skupiny B02BD06Výsledok
- Lieky ATC skupiny B02BD02Výsledok
- Lieky ATC skupiny S01LA06Výsledok
Kde si to overiť
Čísla na tejto stránke sú súčtom oznámení z vestníka. Každá zákazka má vo svojom detaile odkaz na pôvodné oznámenie a na zmluvu v registri.
- Profil obstarávateľa na ÚVO ↗Súťažné podklady a dokumenty úradu. Je to vyhľadávanie — IČO 35937874 treba zadať ručne, stránka ho z odkazu nepreberie.
- Vestník verejného obstarávania ↗Zdroj všetkých údajov na tejto stránke.
Kraj berieme z miesta plnenia, ktoré úrad uviedol v oznámení. Záväzné je znenie uverejnené vo vestníku.