Obstarávateľ · IČO 42499500 · Banská Bystrica
Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky
Od 26. 10. 2023 do 30. 10. 2026 mu vo vestníku vyšlo 655 zákaziek a ich častí. Z nich je 238 ukončených s uvedenou cenou, spolu za 172 125 793 €.
Do súčtu vstupujú oznámenia o výsledku a zadané zákazky s nízkou hodnotou.
- otvorených zákaziek
- 4
- zákaziek vo vestníku
- 655
- zadané spolu
- 172,1 mil. €
Otvorené zákazky (4)
- Vyhlásená zákazka
Nákup licencií pre antispamové riešenie systému elektronickej pošty server Cisco Ironport ESA C695
Banskobystrický kraj · Banská Bystrica
Predmetom verejného obstarávania je nákup licencií antispamového riešenia systému elektronickej pošty Cisco Ironport ESA C695, t.j.: • ESA AntiSpam, AntiVirus, Advanced Malware Protection - licencia pre 9000 používateľov na obdobie 1 roka • SMA licencia pre manažment…
zverejnené 12. 10. 2026CPV 48811000 — Systémy elektronickej pošty Overiť ↗
predpokladaná hodnota
200 017 €
ostávajú 3 dnido 10. 11. 2026 09:00
- Vyhlásená zákazka
Nákup licencií pre webový proxy server Cisco Ironport WSA S695
Banskobystrický kraj · Banská Bystrica
Predmetom zákazky je nákup licencií webového servera pre služby proxy Cisco Ironport WSA S695. Predmet obstarávania pozostáva z: • WSA reputačné filtrovanie, antimalware, kontrola používania webu - licencia pre 9 000 používateľov na obdobie 1 roka • SMA web manažment –…
zverejnené 16. 10. 2026CPV 48825000 — Webové servery Overiť ↗
predpokladaná hodnota
349 360 €
ostáva 6 dnído 13. 11. 2026 09:00
- Vyhlásená zákazka · upravené
Stacionárny RTG inšpekčný skenovací systém na kontrolu nákladnej železničnej dopravy
Košický kraj
Predmet zákazky zahŕňa dodávku a montáž skenovacieho systému na intenzívnu kontrolu tovaru, kontajnerov v železničnej doprave za použitia RTG lúčov za účelom prevencie nelegálnej prepravy tovaru a osôb v mieste dodania (HP Čierna nad Tisou), uvedenie inšpekčného skenovacieho…
zverejnené 15. 10. 2026CPV 45213320 — Stavebné práce na stavbe budov súvisiacich so železničnou dopravou Overiť ↗
predpokladaná hodnota
14 830 923 €
ostáva 6 dnído 13. 11. 2026 09:00
- Vyhlásená zákazka
Poskytovanie upratovacích, čistiacich a súvisiacich služieb
Predmetom zákazky je poskytovanie upratovacích, čistiacich a súvisiacich služieb, ktorých súčasťou je aj dodávanie hygienického materiálu v priestoroch verejného obstarávateľa nachádzajúcich sa po celom území Slovenskej republiky.
zverejnené 20. 10. 2026CPV 90910000 — Upratovacie služby Overiť ↗
predpokladaná hodnota
13 149 699 €
ostáva 10 dnído 17. 11. 2026 09:00
- naša služba
Vyhráte zákazku? Faktúru máte hotovú za 2 minúty
FakturujOnline · fakturačný program pre živnostníkov a malé firmy
Na eFaktúry od 1. 1. 2027 netreba ďalšiu službu — odosielanie aj príjem cez Peppol sú v cene. Faktúru s QR kódom pošlete klientovi jedným klikom.
fakturujonline.sk ↗v počítači aj v mobile, bez inštalácieexport pre účtovníka do Pohody
predplatné aj s eFaktúrami
5,99 € mesačne
14 dní zadarmobez platobnej karty
Ako sa tu súťaží
Koľko firiem sa o zákazky tohto úradu uchádza. Vysoký podiel jedného dodávateľa nemusí znamenať nič zvláštne — pri špecializovaných dodávkach býva na trhu jediný.
11 %
zadaných peňazí išlo jednému dodávateľovi — Slovak Telekom, a.s. (1 zákazka)
2,8
ponuky v priemere na zákazku · v rovnakých odboroch je priemer 3,2
34 %
zákaziek malo jedinú ponuku (83 z 243)
Zákazky s jedinou ponukou →Priame zadania bez súťaže (15) →Cena nad predpokladom →
Čo obstaráva
Podľa hlavného predmetu zákazky. Sumy sú len z ukončených obstarávaní.
| Odbor | Zákaziek | Zadané za |
|---|---|---|
| Stavebné práce | 99 | 5,2 mil. € |
| IT služby a softvér | 94 | 70,1 mil. € |
| Poradenstvo a odborné služby | 62 | 11,0 mil. € |
| Vozidlá a doprava | 56 | 31,8 mil. € |
| Stroje a priemyselné zariadenia | 53 | 4,9 mil. € |
| Odpady a životné prostredie | 48 | 672 tis. € |
| Elektronika a výpočtová technika | 46 | 10,5 mil. € |
| Zdravotná a sociálna starostlivosť | 32 | 1,6 mil. € |
| Nábytok a vybavenie interiérov | 26 | 1,0 mil. € |
| Upratovanie a údržba budov | 22 | 9,3 mil. € |
| Ochrana a bezpečnosť | 16 | 3,1 mil. € |
| Palivá a energie | 11 | 13,7 mil. € |
Od koho nakupuje (121 dodávateľov)
Zoradené podľa objemu. Kliknutím na meno firmy sa rozbalia všetky jej zákazky pre tento úrad aj to, u koho inde vyhráva.
TSV GROUP s.r.o.3 zákazky · 1,9 mil. €
- Kancelárske potreby – Časť č. 3 Západné Slovensko · 1 030 000 € · 25. 9. 2026
- Kancelárske potreby – Časť č. 1 Východné Slovensko · 431 500 € · 30. 7. 2026
- Kancelárske potreby – Časť č. 2 Stredné Slovensko · 431 500 € · 30. 7. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 2 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 98 tis. €:
- Národný onkologický ústav v Bratislave · 1 zákazka · 98 tis. €
- Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach · 1 zákazka · 349 €
R.I.K. s. r. o.3 zákazky · 1,4 mil. €
- PDÚ Rimavská Sobota – zateplenie fasády · 575 315 € · 20. 9. 2024
- „CÚ Žilina – rekonštrukcia“ - zhotoviteľ stavby · 443 089 € · 22. 8. 2024
- PDÚ Lučenec - rekonštrukcia · 418 682 € · 14. 6. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 6 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 2,4 mil. €:
- Žilinský samosprávny kraj · 1 zákazka · 1,3 mil. €
- Mesto Turčianske Teplice · 2 zákazky · 745 tis. €
- Ministerstvo obrany Slovenskej republiky · 2 zákazky · 250 tis. €
- Obec Košťany nad Turcom · 1 zákazka · 77 tis. €
DAG SLOVAKIA, a. s.1 zákazka · 1,4 mil. €
- "SCÚ, CÚ Prešov - rekonštrukcia" · 1 400 272 € · 17. 10. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 88 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 460,1 mil. €:
- Sociálna poisťovňa · 2 zákazky · 306,9 mil. €
- Bratislavský samosprávny kraj · 11 zákaziek · 18,6 mil. €
- Ekonomická univerzita v Bratislave · 6 zákaziek · 16,9 mil. €
- Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - FN · 3 zákazky · 14,5 mil. €
- Združenie obcí Enviropark Pomoravie · 3 zákazky · 9,3 mil. €
- Ministerstvo obrany Slovenskej republiky · 2 zákazky · 6,6 mil. €
- Banskobystrický samosprávny kraj · 3 zákazky · 5,2 mil. €
- Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky · 3 zákazky · 4,3 mil. €
PEMA team, s.r.o.1 zákazka · 1,4 mil. €
- Bezpečnostné služby vo vybraných objektoch finančnej správy región Bratislava · 1 388 603 € · 29. 4. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 3 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 506 tis. €:
- Najvyšší kontrolný úrad Slovenskej republiky · 1 zákazka · 406 tis. €
- Závodisko, š.p. · 1 zákazka · 66 tis. €
- Mestská časť Bratislava - Petržalka · 1 zákazka · 34 tis. €
ROLUS s. r. o. + DESYRE, s. r. o.1 zákazka · 1,2 mil. €
- Mobilné RTG zariadenie so systémom spätného rozptylu "Backscatter" · 1 188 500 € · 15. 5. 2024
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
PYRA, spol. s r.o.2 zákazky · 1,1 mil. €
- Prenosný iónový detektor stôp výbušnín a narkotík · 587 000 € · 15. 12. 2025
- Nákup 10 ks ručných röntgenových zariadení so systémom spätného rozptylu (Backscatter) · 540 000 € · 12. 12. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 20 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 7,6 mil. €:
- Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky · 14 zákaziek · 6,9 mil. €
- Ministerstvo obrany Slovenskej republiky · 5 zákaziek · 626 tis. €
- Ústav anorganickej chémie Slovenskej akadémie vied, verejná výskumná inštitúcia · 1 zákazka · 66 tis. €
KÚPELE VYŠNÉ RUŽBACHY, a.s.20 zákaziek · 1,0 mil. €
- Časť č. 6: indikácia chorôb VII., choroby pohybového ústrojenstva · 428 688 € · 19. 5. 2026
- Poskytovanie kúpeľnej starostlivosti vrátane ubytovania a stravovania pre ozbrojených príslušníkov finančnej správy SR a poberateľov dôchodkov z výsluhového zabezpečenia, časť 6: indikácia chorôb VII. (choroby pohybového ústrojenstva) · 234 936 € · 30. 10. 2025
- Časť č. 1: indikácia chorôb II., choroby obehového ústrojenstva · 125 139 € · 26. 6. 2026
- Kúpeľná starostlivosť pre ozbrojených príslušníkov finančnej správy a poberateľov dôchodkov z výsluhového zabezpečenia · 40 288 € · 30. 10. 2025
- Časť č. 1: indikácia chorôb II., choroby obehového ústrojenstva · 32 016 € · 19. 5. 2026
- Časť č. 2: indikácia chorôb III., choroby tráviaceho ústrojenstva · 27 258 € · 26. 6. 2026
- Časť č. 4: indikácia chorôb V., netuberkulózne choroby dýchacích ciest · 23 541 € · 26. 6. 2026
- Časť č. 2: indikácia chorôb III., choroby tráviaceho ústrojenstva · 20 880 € · 19. 5. 2026
- Časť č. 4: indikácia chorôb V., netuberkulózne choroby dýchacích ciest · 17 400 € · 19. 5. 2026
- Poskytovanie kúpeľnej starostlivosti vrátane ubytovania a stravovania pre ozbrojených príslušníkov finančnej správy SR a poberateľov dôchodkov z výsluhového zabezpečenia, časť 2: indikácia chorôb III. (choroby tráviaceho ústrojenstva) · 13 993 € · 30. 10. 2025
- Časť č. 7: indikácia chorôb VIII., choroby obličiek a močových ciest · 11 151 € · 26. 6. 2026
- Časť č. 10: indikácia chorôb XI., ženské choroby · 7 434 € · 26. 6. 2026
- Poskytovanie kúpeľnej starostlivosti vrátane ubytovania a stravovania pre ozbrojených príslušníkov finančnej správy SR a poberateľov dôchodkov z výsluhového zabezpečenia, časť 3: indikácia chorôb IV. (choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou) · 6 185 € · 30. 10. 2025
- Poskytovanie kúpeľnej starostlivosti vrátane ubytovania a stravovania pre ozbrojených príslušníkov finančnej správy SR a poberateľov dôchodkov z výsluhového zabezpečenia, časť 4: indikácia chorôb V. (netuberkulózne choroby dýchacích ciest) · 6 185 € · 30. 10. 2025
- Časť č. 3: indikácia chorôb IV., choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou · 5 220 € · 19. 5. 2026
- Časť č. 9: indikácia chorôb XI., ženské choroby · 5 220 € · 19. 5. 2026
- Časť č. 7: indikácia chorôb VIII., choroby obličiek a močových ciest · 4 524 € · 19. 5. 2026
- Poskytovanie kúpeľnej starostlivosti vrátane ubytovania a stravovania pre ozbrojených príslušníkov finančnej správy SR a poberateľov dôchodkov z výsluhového zabezpečenia, časť 7: indikácia chorôb VIII. (choroby obličiek a močových ciest) · 2 624 € · 30. 10. 2025
- Časť č. 8: indikácia chorôb IX., duševné choroby · 2 604 € · 26. 6. 2026
- Poskytovanie kúpeľnej starostlivosti vrátane ubytovania a stravovania pre ozbrojených príslušníkov finančnej správy SR a poberateľov dôchodkov z výsluhového zabezpečenia, časť 8: indikácia chorôb XI. (ženské choroby) · 1 312 € · 30. 10. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 4 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 123 tis. €:
- Železnice Slovenskej republiky · 4 zákazky · 123 tis. €
OTIS Výťahy, s.r.o.3 zákazky · 869 tis. €
- Časť č. 1: Západné Slovensko · 290 935 € · 28. 8. 2026
- Časť č. 2: Stredné Slovensko · 290 935 € · 28. 8. 2026
- Časť č. 3: Východné Slovensko · 287 430 € · 28. 8. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 4 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 414 tis. €:
- Mesto Rožňava · 1 zákazka · 241 tis. €
- ZBOR - STAV, s. r. o. · 1 zákazka · 77 tis. €
- Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny · 1 zákazka · 50 tis. €
- Sociálna poisťovňa · 1 zákazka · 46 tis. €
Měřící technika Morava s.r.o.1 zákazka · 754 tis. €
- Upgrade NMR vrátane deutériovej sondy v počte 1 ks zostavy · 754 372 € · 11. 6. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 8 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 1,7 mil. €:
- Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach · 1 zákazka · 789 tis. €
- Centrum pre využitie pokročilých materiálov Slovenskej akadémie vied, verejná výskumná inštitúcia · 3 zákazky · 389 tis. €
- Žilinská univerzita v Žiline · 1 zákazka · 219 tis. €
- Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky · 1 zákazka · 207 tis. €
- Ústav materiálového výskumu Slovenskej akadémie vied, verejná výskumná inštitúcia · 1 zákazka · 48 tis. €
- Slovenská technická univerzita v Bratislave · 1 zákazka · 30 tis. €
Zobraziť všetky zákazky firmy Měřící technika Morava s.r.o. →
Prírodné jódové kúpele Číž, a.s.11 zákaziek · 690 tis. €
- Časť č. 6: indikácia chorôb VII., choroby pohybového ústrojenstva · 469 747 € · 26. 6. 2026
- Časť č. 5 - Indikácia chorôb VII. (choroby pohybového ústrojenstva) · 161 524 € · 2. 9. 2025
- Časť č. 5: indikácia chorôb VI., nervové choroby · 13 079 € · 26. 6. 2026
- Časť č. 1 - Indikácia chorôb II. (choroby obehového ústrojenstva · 11 422 € · 2. 9. 2025
- Časť č. 3: indikácia chorôb IV., choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou · 10 899 € · 26. 6. 2026
- Časť č. 2 - Indikácia chorôb III. (choroby tráviaceho ústrojenstva): · 9 994 € · 2. 9. 2025
- Časť č. 4 - Indikácia chorôb V. (netuberkulózne choroby dýchacích ciest) · 6 425 € · 2. 9. 2025
- Časť č. 8 - Indikácia chorôb XI. (ženské choroby) · 2 582 € · 2. 9. 2025
- Časť č. 6 - Indikácia chorôb VIII. (choroby obličiek a močových ciest) · 1 785 € · 2. 9. 2025
- Poskytovanie kúpeľnej starostlivosti vrátane ubytovania a stravovania pre ozbrojených príslušníkov finančnej správy SR a poberateľov dôchodkov z výsluhového zabezpečenia, časť 5: indikácia chorôb VI. (nervové choroby) · 1 302 € · 30. 10. 2025
- Časť č. 5: indikácia chorôb VI., nervové choroby · 1 116 € · 19. 5. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 5 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 514 tis. €:
- Železnice Slovenskej republiky · 4 zákazky · 355 tis. €
- Národný ústav detských chorôb · 1 zákazka · 158 tis. €
Zobraziť všetky zákazky firmy Prírodné jódové kúpele Číž, a.s. →
Chemkostav, a.s.1 zákazka · 667 tis. €
- CHP Ubľa – rozšírenie a modernizácia pracoviska · 667 071 € · 26. 6. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 34 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 219,1 mil. €:
- Obec Chminianske Jakubovany · 5 zákaziek · 42,6 mil. €
- Železnice Slovenskej republiky · 3 zákazky · 39,4 mil. €
- Nemocnica AGEL Zvolen a.s. · 3 zákazky · 32,1 mil. €
- Prešovský samosprávny kraj · 4 zákazky · 31,5 mil. €
- Nemocnica Poprad, a.s. · 6 zákaziek · 28,5 mil. €
- Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice · 4 zákazky · 20,6 mil. €
- Technická univerzita v Košiciach · 3 zákazky · 7,3 mil. €
- Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika v Liptovskom Mikuláši · 1 zákazka · 5,4 mil. €
Fair Facility SK s.r.o. + AMG Security s.r.o.1 zákazka · 587 tis. €
- 3 · 586 799 € · 25. 9. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 2 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 2,5 mil. €:
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. · 1 zákazka · 2,2 mil. €
- SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik · 1 zákazka · 358 tis. €
Zobraziť všetky zákazky firmy Fair Facility SK s.r.o. + AMG Security s.r.o. →
InQool, a.s.4 zákazky · 540 tis. €
- Vývoj a implementácia vnútroštátneho elektronického systému na zhromažďovanie informácií o platbách (CESOP-SK) · 134 933 € · 5. 2. 2024
- Vývoj a implementácia vnútroštátneho elektronického systému na zhromažďovanie informácií o platbách (CESOP-SK) · 134 933 € · 4. 7. 2024
- Vývoj a implementácia vnútroštátneho elektronického systému na zhromažďovanie informácií o platbách (CESOP-SK) · 134 933 € · 11. 7. 2024
- Vývoj a implementácia vnútroštátneho elektronického systému na zhromažďovanie informácií o platbách (CESOP-SK) · 134 933 € · 15. 7. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 8 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 10,2 mil. €:
- Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky · 1 zákazka · 5,2 mil. €
- Úrad pre verejné obstarávanie · 2 zákazky · 3,6 mil. €
- Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou · 2 zákazky · 670 tis. €
- Mesto Košice · 1 zákazka · 415 tis. €
- Mesto Žilina · 1 zákazka · 236 tis. €
- Žilinský samosprávny kraj · 1 zákazka · 68 tis. €
AVAL BETA s.r.o. r.s.p.1 zákazka · 540 tis. €
- 4 · 539 507 € · 22. 12. 2023
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 6 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 1,5 mil. €:
- Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja · 5 zákaziek · 821 tis. €
- Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana Prešov · 1 zákazka · 723 tis. €
CRIF - Slovak Credit Bureau, s. r. o.1 zákazka · 508 tis. €
- Zmluva o spolupráci a technickej podpore Slovenská Banková Asociácia a CRIF – SLOVAK CREDIT BUREAU s. r. o. a Finančné riaditeľstvo SR · 507 680 € · 13. 8. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 2 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 217 tis. €:
- Sociálna poisťovňa · 1 zákazka · 126 tis. €
- Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky · 1 zákazka · 91 tis. €
Zobraziť všetky zákazky firmy CRIF - Slovak Credit Bureau, s. r. o. →
Jazyková škola SPEAK, spol. s r.o.3 zákazky · 504 tis. €
- Zabezpečenie skupinového jazykového vzdelávania pre príslušníkov a zamestnancov finančnej správy pre región západ ... · 303 255 € · 30. 11. 2023
- Zabezpečenie skupinového jazykového vzdelávania pre príslušníkov a zamestnancov finančnej správy pre región východ ... · 111 150 € · 30. 11. 2023
- Zabezpečenie skupinového jazykového vzdelávania pre príslušníkov a zamestnancov finančnej správy pre región stred ... · 89 670 € · 30. 11. 2023
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
FINAL - CD Bratislava, spol. s r. o.2 zákazky · 489 tis. €
- Nákup dodávkových motorových vozidiel – 3 miestne · 333 720 € · 3. 4. 2025
- Nákup a dodanie transportérov · 155 700 € · 1. 12. 2023
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 15 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 9,2 mil. €:
- Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky · 2 zákazky · 4,0 mil. €
- Ministerstvo obrany Slovenskej republiky · 1 zákazka · 3,5 mil. €
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 1 zákazka · 782 tis. €
- Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky · 2 zákazky · 279 tis. €
- Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s. · 1 zákazka · 180 tis. €
- Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky · 2 zákazky · 123 tis. €
- Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava · 1 zákazka · 117 tis. €
- Slovenská inšpekcia životného prostredia · 1 zákazka · 101 tis. €
Zobraziť všetky zákazky firmy FINAL - CD Bratislava, spol. s r. o. →
RISS Plus, s.r.o.1 zákazka · 486 tis. €
- CÚ Bratislava - rekonštrukcia“ – zhotovenie stavby (rekonštrukcia strechy) · 486 469 € · 27. 7. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 9 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 6,8 mil. €:
- Ministerstvo obrany Slovenskej republiky · 1 zákazka · 1,7 mil. €
- Mesto Hlohovec · 1 zákazka · 1,2 mil. €
- Nitriansky samosprávny kraj · 2 zákazky · 1,1 mil. €
- Obec Štiavnička · 1 zákazka · 804 tis. €
- Obec Chocholná - Velčice · 1 zákazka · 798 tis. €
- Obec Lednické Rovne · 1 zákazka · 601 tis. €
- Obec Naháč · 1 zákazka · 333 tis. €
- Mesto Bojnice · 1 zákazka · 241 tis. €
Todos Bratislava s.r.o.2 zákazky · 475 tis. €
- Časť B predmetu zákazky – Osobné motorové vozidlá kombi · 265 272 € · 9. 9. 2024
- Časť A predmetu zákazky – Osobné motorové vozidlá hatchback · 210 005 € · 9. 9. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 8 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 1,1 mil. €:
- Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky · 2 zákazky · 462 tis. €
- Bratislavské centrum služieb · 1 zákazka · 279 tis. €
- Sociálna poisťovňa · 1 zákazka · 117 tis. €
- Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky · 1 zákazka · 79 tis. €
- LESY Slovenskej republiky, štátny podnik · 1 zákazka · 72 tis. €
- Nitriansky samosprávny kraj · 1 zákazka · 47 tis. €
- Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava · 1 zákazka · 28 tis. €
TBAU, s. r. o.1 zákazka · 432 tis. €
- "PDÚ Topoľčany - oprava stien, stropov a podláh" · 431 629 € · 4. 10. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 11 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 6,2 mil. €:
- Mesto Poprad · 1 zákazka · 1,0 mil. €
- Obec Raslavice · 1 zákazka · 975 tis. €
- Mestská časť Bratislava - Petržalka · 1 zákazka · 834 tis. €
- Obec Lednické Rovne · 1 zákazka · 696 tis. €
- Obec Nižná Kamenica · 1 zákazka · 649 tis. €
- Obec Kobeliarovo · 1 zákazka · 448 tis. €
- Mesto Medzev · 1 zákazka · 429 tis. €
- Obec Turie · 1 zákazka · 384 tis. €
Nakoniec za koľko
Pri 150 zákazkách, kde úrad uviedol predpokladanú hodnotu aj výslednú cenu, sa zadávalo typicky za 87 % predpokladu. Celoslovenská stredná hodnota je 89 %.
Pod predpokladom skončilo 124 zákaziek, nad ním 16. Zvyšok sa zadal presne za toľko, koľko úrad čakal.
Je to stredná hodnota pomeru, nie priemer — pár krajných prípadov ju neposunie. Nízke číslo samo osebe neznamená dobré hospodárenie ani vysoké zlé: pri rámcovej dohode je predpoklad za celé obdobie, kým zadaná cena za prvú objednávku.
Ako to šlo po rokoch
| Rok | Zákaziek | Zo známych cien |
|---|---|---|
| 2023 | 79 | 6,8 mil. € |
| 2024 | 276 | 53,7 mil. € |
| 2025 | 145 | 46,1 mil. € |
| 2026 | 155 | 65,6 mil. € |
Rok je podľa dňa zverejnenia oznámenia. Sumy sú len zo zákaziek, pri ktorých vestník uvádza víťaznú cenu — je to teda spodná hranica, nie celý objem.
Najväčšie zadané zákazky
- Mobilné službyVýsledok
- Poskytovanie služieb PKIVýsledok
- Poskytovanie poštových služiebVýsledok
Kde si to overiť
Čísla na tejto stránke sú súčtom oznámení z vestníka. Každá zákazka má vo svojom detaile odkaz na pôvodné oznámenie a na zmluvu v registri.
- Profil obstarávateľa na ÚVO ↗Súťažné podklady a dokumenty úradu. Je to vyhľadávanie — IČO 42499500 treba zadať ručne, stránka ho z odkazu nepreberie.
- Vestník verejného obstarávania ↗Zdroj všetkých údajov na tejto stránke.
Kraj berieme z miesta plnenia, ktoré úrad uviedol v oznámení. Záväzné je znenie uverejnené vo vestníku.