Obstarávateľ · IČO 30845572 · Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky
Od 20. 10. 2023 do 6. 11. 2026 mu vo vestníku vyšlo 2 604 zákaziek a ich častí. Z nich je 2 014 ukončených s uvedenou cenou, spolu za 660 597 500 €.
Do súčtu vstupujú oznámenia o výsledku a zadané zákazky s nízkou hodnotou. Dodatky k zmluvám doň nerátame — každý z nich zopakuje celkovú cenu zmluvy, takže by sa tá istá zákazka narátala viackrát. Tento úrad ich má 3.
- otvorených zákaziek
- 9
- zákaziek vo vestníku
- 2 604
- zadané spolu
- 660,6 mil. €
Otvorené zákazky (9)
- Vyhlásená zákazka
EOD roboty s príslušenstvom
Predmetom zákazky je nákup špeciálnej pyrotechnickej techniky a súvisiaceho vybavenia určeného na diaľkovú manipuláciu, prieskum a zneškodňovanie nástražných výbušných systémov (NVS) a nevybuchnutej munície (UXO). Hlavnú časť plnenia predstavuje dodanie dvoch diaľkovo ovládaných…
zverejnené 29. 9. 2026CPV 39225500 — Pyrotechnika Overiť ↗
predpokladaná hodnota
1 434 691 €
ostávajú 2 dnido 9. 11. 2026 09:00
- Vyhlásená zákazka
Mobilné nakladacie - vykladacie rampy
Trenčiansky kraj
Predmetom zákazky je kúpa a dodanie mobilných nakladacích – vykladacích rámp v nadväznosti na spôsobilosť OS SR prepravy vojsk po železnici, resp. plnenia prepravných úloh (nakládky/vykládky). Súčasťou predmetu zákazky je aj dodanie návrhu kodifikačných údajov na tovar predmetu…
zverejnené 8. 10. 2026CPV 34953000 — Prístupové rampy Overiť ↗
predpokladaná hodnota
1 070 216 €
ostávajú 3 dnido 10. 11. 2026 09:00
- Vyhlásená zákazka
Kalibrácie, opravy a údržba meradiel 583
Banskobystrický kraj · Sliač
Vykonanie kalibrácií podľa súťažných podkladov.
zverejnené 6. 11. 2026CPV 50433000 — Kalibrovanie Overiť ↗
predpokladaná hodnota
1 850 €
ostáva 9 dnído 16. 11. 2026 12:00
- Vyhlásená zákazka
Akvizícia JTAC / Multi-Role Simulation System
Žilinský kraj
Predmetom zákazky je zabezpečenie JTAC / Multi-Role Simulation System pre výcvik špecialistov v oblasti spoločných palieb špeciálnych síl, pozemných síl a vzdušných síl OS SR a ich podriadených zložkách. JTAC / Multirole Simulation System musí byť koncipovaný ako komplexný…
zverejnené 13. 10. 2026CPV 34150000 — Simulátory Overiť ↗
predpokladaná hodnota
20 576 667 €
ostáva 18 dnído 25. 11. 2026 08:00
- Vyhlásená zákazka
Zmluvné stravovanie – VÚ 1007 Prešov a VÚ 2017 Bratislava
Prešovský kraj · Prešov
Zabezpečenie celodenného zmluvného stravovania profesionálnych vojakov a zamestnancov Ministerstva obrany Slovenskej republiky – príslušníkov VÚ 1007 Prešov a VÚ 2017 Bratislava dovozom pripravenej stravy do výdajne stravy zriadenej vo VÚ 1007 Prešov, Lesík delostrelcov 1,…
zverejnené 28. 10. 2026CPV 55520000 — Služby hromadného stravovania Overiť ↗
predpokladaná hodnota
1 129 122 €
ostáva 18 dnído 25. 11. 2026 09:00
- naša služba
Vyhráte zákazku? Faktúru máte hotovú za 2 minúty
FakturujOnline · fakturačný program pre živnostníkov a malé firmy
Na eFaktúry od 1. 1. 2027 netreba ďalšiu službu — odosielanie aj príjem cez Peppol sú v cene. Faktúru s QR kódom pošlete klientovi jedným klikom.
fakturujonline.sk ↗v počítači aj v mobile, bez inštalácieexport pre účtovníka do Pohody
predplatné aj s eFaktúrami
5,99 € mesačne
14 dní zadarmobez platobnej karty
- Vyhlásená zákazka
Bezhotovostný nákup PHM prostredníctvom palivových kariet
PHM a doplnkové tovary na palivové karty: Benzín bezolovnatý automobilový na palivové karty 2 631 915 litrov. Nafta motorová na palivové karty 7 285 386 litrov. Kvapalina pre zníženie emisií Ad-blue na palivové karty 130 550 litrov. Kvapalina do ostrekovačov na palivové karty…
zverejnené 28. 10. 2026CPV 30163100 — Karty na čerpanie pohonnýchlátok Overiť ↗
predpokladaná hodnota
14 791 422 €
ostáva 3 týždnedo 1. 12. 2026 08:30
- Vyhlásená zákazka
Zabezpečenie celodenného zmluvného stravovania VÚ 6335 Prešov
Prešovský kraj · Prešov
Zabezpečenie celodenného zmluvného stravovania profesionálnych vojakov a zamestnancov Ministerstva obrany Slovenskej republiky - príslušníkov VÚ 6335 Prešov, VÚ 2025 Prešov a VÚ 3030 Zvolen – v stravovacom zariadení VÚ 6335 Prešov formou prenájmu časti stravovacieho zariadenia…
zverejnené 5. 11. 2026CPV 55520000 — Služby hromadného stravovania Overiť ↗
predpokladaná hodnota
5 756 237 €
ostáva 4 týždnedo 8. 12. 2026 08:00
- Vyhlásená zákazka
Nálezové opravy a technické overenia techniky PVO
Nitriansky kraj
Predmetom zákazky je poskytovanie služieb pre vykonávanie servisu, technického overenia a nálezových opráv techniky kompletov PVO (2K12 KUB, 9K38 IGLA) s cieľom odstrániť vzniknuté poruchy v rozsahu podľa požiadavky útvaru na mimovojskovú opravu, odstrániť vzniknuté poruchy a…
zverejnené 5. 11. 2026CPV 50840000 — Opravy a údržba zbraní a zbraňových systémov Overiť ↗
predpokladaná hodnota
325 163 €
ostáva 5 týždňovdo 10. 12. 2026 08:00
- Vyhlásená zákazka
JP-90 protichemická ochranná súprava
Trenčiansky kraj · Nemšová
Predmetom zákazky je uzavretie rámcovej dohody, ktorej predmetom je určenie podmienok zadávania zákaziek na kúpu a dodanie JP-90 protichemických ochranných súprav pre potreby príslušníkov ozbrojených síl Slovenskej republiky. Súčasťou predmetu zákazky je aj dodanie návrhu…
zverejnené 16. 10. 2026CPV 35113410 — Odevy na biologickú alebo chemickú ochranu Overiť ↗
predpokladaná hodnota
8 130 049 €
ostáva 9 týždňovdo 11. 1. 2027 09:00
Ako sa tu súťaží
Koľko firiem sa o zákazky tohto úradu uchádza. Vysoký podiel jedného dodávateľa nemusí znamenať nič zvláštne — pri špecializovaných dodávkach býva na trhu jediný.
20 %
zadaných peňazí išlo jednému dodávateľovi — STRABAG s.r.o. + OAT spol. s r.o. (4 zákazky)
8,1
ponuky v priemere na zákazku · v rovnakých odboroch je priemer 3,3
31 %
zákaziek malo jedinú ponuku (620 z 2023)
Zákazky s jedinou ponukou →Priame zadania bez súťaže (2) →Cena nad predpokladom →
Čo obstaráva
Podľa hlavného predmetu zákazky. Sumy sú len z ukončených obstarávaní.
| Odbor | Zákaziek | Zadané za |
|---|---|---|
| Potraviny a stravovanie | 405 | 28,0 mil. € |
| Stroje a priemyselné zariadenia | 328 | 19,9 mil. € |
| Nábytok a vybavenie interiérov | 249 | 17,5 mil. € |
| Vozidlá a doprava | 230 | 102,2 mil. € |
| Stavebný materiál a konštrukcie | 210 | 14,0 mil. € |
| Stavebné práce | 173 | 211,2 mil. € |
| Zdravotnícka technika a materiál | 93 | 8,0 mil. € |
| Elektronika a výpočtová technika | 89 | 16,9 mil. € |
| Poradenstvo a odborné služby | 82 | 2,0 mil. € |
| Odevy, obuv a textil | 76 | 46,2 mil. € |
| Odpady a životné prostredie | 73 | 624 tis. € |
| Palivá a energie | 54 | 9,5 mil. € |
Od koho nakupuje (552 dodávateľov)
Zoradené podľa objemu. Kliknutím na meno firmy sa rozbalia všetky jej zákazky pre tento úrad aj to, u koho inde vyhráva.
ILIAS Solutions N.V.1 zákazka · 3,0 mil. €
- Podpora prevádzky informačného systému ILIAS · 2 971 373 € · 24. 12. 2025
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
ZEKON, akciová spoločnosť Michalovce9 zákaziek · 2,9 mil. €
- Šitie výstrojných súčiastok a odevov – DNS · 1 128 000 € · 29. 6. 2026
- Šitie výstrojných súčiastok a odevov – DNS · 587 415 € · 2. 11. 2026
- Šitie výstrojných súčiastok a odevov – DNS · 291 610 € · 7. 5. 2026
- Šitie výstrojných súčiastok a odevov – DNS · 193 925 € · 3. 3. 2026
- Šitie výstrojných súčiastok a odevov – DNS · 191 928 € · 21. 1. 2026
- Šitie výstrojných súčiastok a odevov – DNS · 182 563 € · 9. 4. 2026
- Pracovné odevy - Bundy pre zamestnancov dozornej a strážnej služby a reprezentačné zložky OS SR · 140 320 € · 8. 7. 2024
- Šitie výstrojných súčiastok a odevov – DNS · 101 200 € · 21. 11. 2025
- Šitie výstrojných súčiastok a odevov – DNS · 91 981 € · 26. 11. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 1 zákazku od iných obstarávateľov, spolu za 135 tis. €:
- Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky · 1 zákazka · 135 tis. €
Zobraziť všetky zákazky firmy ZEKON, akciová spoločnosť Michalovce →
BBAU s.r.o. + EKOTERM, s.r.o.1 zákazka · 2,8 mil. €
- Bratislava, DK – rekonštrukcia budovy č. 1 – ČSPSR - R · 2 761 114 € · 21. 2. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 36 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 52,6 mil. €:
- Ekonomická univerzita v Bratislave · 5 zákaziek · 15,3 mil. €
- Obec Dunajská Lužná · 2 zákazky · 6,6 mil. €
- Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky · 2 zákazky · 5,9 mil. €
- Obec Hviezdoslavov · 1 zákazka · 2,6 mil. €
- Obec Orechová Potôň · 1 zákazka · 2,5 mil. €
- Spojená škola Svätej Rodiny, Gercenova 10, Bratislava · 1 zákazka · 2,3 mil. €
- Obec Kostolná pri Dunaji · 2 zákazky · 2,0 mil. €
- Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava · 2 zákazky · 2,0 mil. €
Zobraziť všetky zákazky firmy BBAU s.r.o. + EKOTERM, s.r.o. →
EPION s.r.o.22 zákaziek · 2,7 mil. €
- Zdravotnícke prístroje - DNS · 455 400 € · 11. 9. 2025
- Gastroenterologická zostava · 384 806 € · 14. 11. 2023
- Zdravotnícke prístroje - DNS · 290 400 € · 12. 11. 2025
- Akumulátorový systém na ošetrenie kostí pre chirurgické zákroky · 253 762 € · 14. 11. 2023
- Zdravotnícky nespotrebný materiál, zdravotnícky nábytok, modely a vybavenie na výcvik zdravotníka a prvej pomoci - DNS · 196 690 € · 6. 11. 2025
- Elektrokoagulátor · 183 898 € · 14. 11. 2023
- RTG pojazdný s C ramenom · 160 228 € · 14. 11. 2023
- Zdravotnícke prístroje - DNS · 118 764 € · 6. 11. 2025
- Pojazdný RTG prístroj · 118 390 € · 14. 11. 2023
- Zdravotnícke prístroje - DNS · 92 308 € · 6. 11. 2025
- Zdravotnícke prístroje - DNS · 71 410 € · 11. 8. 2026
- Zdravotnícky nespotrebný materiál, zdravotnícky nábytok, modely a vybavenie na výcvik zdravotníka a prvej pomoci - DNS · 62 650 € · 6. 11. 2025
- Zdravotnícke prístroje - DNS · 61 900 € · 11. 8. 2026
- Zdravotnícke prístroje - DNS · 59 260 € · 6. 11. 2025
- Stomatologická súprava so zabudovaným RVG a RTG prístrojom · 53 760 € · 14. 11. 2023
- Hemostatiká a taktické lekárničky jednotlivca – DNS · 28 215 € · 6. 8. 2026
- Zdravotnícke prístroje - DNS · 23 998 € · 12. 11. 2025
- Automatický parný sterilizátor · 17 880 € · 14. 11. 2023
- Zdravotnícky nespotrebný materiál, zdravotnícky nábytok, modely a vybavenie na výcvik zdravotníka a prvej pomoci - DNS · 17 050 € · 13. 11. 2025
- Zdravotnícky nespotrebný materiál, zdravotnícky nábytok, modely a vybavenie na výcvik zdravotníka a prvej pomoci - DNS · 13 718 € · 8. 12. 2025
- Bezpečnostno - technická kontrola (BTK) monitor/defibrilátora ZOLL X Series · 11 880 € · 4. 11. 2024
- Akumulátor pre monitor/defibrilátor ZOLL X-Series · 5 158 € · 25. 9. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 11 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 3,3 mil. €:
- Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana Prešov · 4 zákazky · 1,8 mil. €
- Univerzitná nemocnica Bratislava · 1 zákazka · 725 tis. €
- Nemocnica s poliklinikou Považská Bystrica so sídlom v Považskej Bystrici · 4 zákazky · 429 tis. €
- Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. · 1 zákazka · 196 tis. €
- Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice · 1 zákazka · 103 tis. €
COLAS Slovakia, a.s.1 zákazka · 2,7 mil. €
- Modernizácia infraštruktúry rádiolokačných rôt (6 objektov) – R · 2 678 160 € · 11. 8. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 215 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 219,1 mil. €:
- Verejnoprospešné služby Stará Ľubovňa, s. r. o. · 1 zákazka · 39,6 mil. €
- Slovenská správa ciest · 10 zákaziek · 32,4 mil. €
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 12 zákaziek · 23,5 mil. €
- Mesto Košice · 13 zákaziek · 19,6 mil. €
- Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja · 6 zákaziek · 15,0 mil. €
- Banskobystrický samosprávny kraj · 2 zákazky · 8,2 mil. €
- Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja · 18 zákaziek · 7,9 mil. €
- LESY Slovenskej republiky, štátny podnik · 8 zákaziek · 6,0 mil. €
Porsche Slovakia, spol. s r.o.1 zákazka · 2,7 mil. €
- Výzva č. 1 na predmet zákazky „Osobný automobil kategórie M1G“ · 2 651 034 € · 18. 2. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 3 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 2,5 mil. €:
- Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky · 3 zákazky · 2,5 mil. €
Zobraziť všetky zákazky firmy Porsche Slovakia, spol. s r.o. →
DÚHA, a.s.1 zákazka · 2,4 mil. €
- Bratislava, Kutuzovove kasárne – rekonštrukcia budovy č. 19 - R · 2 443 491 € · 9. 9. 2024
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
MIKONA s.r.o.10 zákaziek · 2,4 mil. €
- Pneumatiky pre osobné motorové vozidlá, SUV, ľahké úžitkové vozidlá a motocykle · 895 021 € · 17. 4. 2024
- Pneumatiky, duše a ochranné vložky do ráfikov pneumatík · 502 554 € · 6. 11. 2023
- Duše, ochranné vložky a tesniace krúžky · 385 724 € · 17. 4. 2024
- Pneumatiky, duše a ochranné vložky do pneumatík - DNS · 207 210 € · 10. 9. 2026
- Pneumatiky, duše a ochranné vložky do pneumatík - DNS · 200 836 € · 2. 11. 2026
- Pneumatiky, duše a ochranné vložky do ráfikov pneumatík · 61 786 € · 31. 1. 2024
- Pneumatiky pre osobné motorové vozidlá, SUV, ľahké úžitkové vozidlá a motocykle · 55 877 € · 14. 8. 2024
- Duše, ochranné vložky a tesniace krúžky · 24 084 € · 14. 8. 2024
- Pneumatiky, duše a ochranné vložky do ráfikov pneumatík · 14 621 € · 26. 7. 2024
- Pneumatiky, duše a ochranné vložky do pneumatík - DNS · 9 000 € · 22. 6. 2026
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
EUCOS SK s.r.o.2 zákazky · 2,3 mil. €
- Prešov, Sokolovské kasárne - rekonštrukcia budovy č. 32, KJB – R · 1 657 529 € · 11. 4. 2024
- Bratislava, DK – rekonštrukcia budovy č. 9 - R · 661 722 € · 21. 8. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 8 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 8,1 mil. €:
- Mestská poliklinika Senica, a.s. · 1 zákazka · 1,8 mil. €
- Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky · 2 zákazky · 1,7 mil. €
- Mesto Šurany · 1 zákazka · 1,7 mil. €
- Obec Perín-Chym · 1 zákazka · 1,5 mil. €
- Stredná odborná škola drevárska, Lúčna 1055, Vranov nad Topľou · 1 zákazka · 521 tis. €
- Obec Dunajská Lužná · 1 zákazka · 514 tis. €
- Obec Čakanovce · 1 zákazka · 344 tis. €
ELDIS Pardubice, s.r.o.1 zákazka · 2,2 mil. €
- Zabezpečenie servisnej podpory leteckých pozemných informačných systémov (LPIS) - rádiolokačná súprava RPL-2000 · 2 239 069 € · 8. 9. 2025
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
EXIMA, spol. s r.o.9 zákaziek · 2,2 mil. €
- Stolová, hygienická a posteľná bielizeň · 980 056 € · 11. 9. 2024
- Špeciálne potravinové kombinované dávky · 649 213 € · 20. 10. 2026
- Nákup špeciálnych prívesov · 299 100 € · 26. 3. 2025
- Špeciálne potravinové kombinované dávky · 102 636 € · 20. 2. 2025
- Výstroj - Vak izolačný na vodu · 79 890 € · 14. 10. 2024
- Výstroj - Kefy na ošetrovanie výstroja · 24 490 € · 14. 10. 2024
- Výstroj – Vaky na výstroj pre vojakov · 13 990 € · 15. 10. 2024
- Tlačivá · 6 500 € · 18. 10. 2024
- Nádoby, obaly a obalový materiál · 220 € · 24. 9. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 16 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 2,7 mil. €:
- Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky · 7 zákaziek · 1,6 mil. €
- Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s. · 1 zákazka · 860 tis. €
- LESY Slovenskej republiky, štátny podnik · 4 zákazky · 138 tis. €
- Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej stráže · 1 zákazka · 56 tis. €
- Banskobystrický samosprávny kraj · 1 zákazka · 42 tis. €
- Obec Tomášovce · 2 zákazky · 42 tis. €
Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik, (v skratke „LPS SR, š. p.")10 zákaziek · 2,2 mil. €
- Vykonanie letových overení techniky leteckých pozemných informačných systémov a rádiolokačnej techniky protivzdušnej obrany · 980 000 € · 26. 6. 2025
- Spracovanie, publikácia a aktualizácia vojenskej leteckej informačnej príručky a spracovanie konvenčných letových postupov pre letiská Malacky, Sliač a Prešov · 725 200 € · 4. 2. 2026
- Vykonávanie letových overení techniky leteckých pozemných informačných systémov (LPIS) arádiolokačnej techniky protivzdušnej obrany (RL PVO) · 156 750 € · 19. 7. 2024
- Vykonávanie letových overení techniky leteckých pozemných informačných systémov a rádiolokačnej techniky protivzdušnej obrany · 132 000 € · 16. 1. 2024
- Spracovanie, publikácia a aktualizácia Vojenskej leteckej informačnej príručky, Spracovanie letových postupov pre letiská Sliač, Malacky a Prešov · 36 445 € · 9. 4. 2024
- Spracovanie, publikácia a aktualizácia Vojenskej leteckej informačnej príručky, Spracovanie letových postupov pre letiská Sliač, Malacky a Prešov · 35 488 € · 22. 7. 2024
- Vykonávanie letových overení techniky leteckých pozemných informačných systémov (LPIS) a rádiolokačnej techniky protivzdušnej obrany (RL PVO) · 33 000 € · 9. 4. 2024
- Spracovanie, publikácia a aktualizácia Vojenskej leteckej informačnej príručky, Spracovanie letových postupov pre letiská Sliač, Malacky a Prešov · 30 577 € · 6. 11. 2023
- Vykonávanie letových overení techniky leteckých pozemných informačných systémov a rádiolokačnej techniky protivzdušnej obrany · 19 250 € · 6. 11. 2023
- Spracovanie, publikácia a aktualizácia Vojenskej leteckej informačnej príručky, Spracovanie letových postupov pre letiská Sliač, Malacky a Prešov · 6 069 € · 17. 1. 2024
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
RISS Plus, s.r.o.1 zákazka · 1,7 mil. €
- Bratislava - rekonštrukcia budovy na Dulovom námestí - R · 1 729 423 € · 11. 7. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 9 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 5,5 mil. €:
- Mesto Hlohovec · 1 zákazka · 1,2 mil. €
- Nitriansky samosprávny kraj · 2 zákazky · 1,1 mil. €
- Obec Štiavnička · 1 zákazka · 804 tis. €
- Obec Chocholná - Velčice · 1 zákazka · 798 tis. €
- Obec Lednické Rovne · 1 zákazka · 601 tis. €
- Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky · 1 zákazka · 486 tis. €
- Obec Naháč · 1 zákazka · 333 tis. €
- Mesto Bojnice · 1 zákazka · 241 tis. €
EASTNET, s.r.o.5 zákaziek · 1,7 mil. €
- Servisná podpora leteckých pozemných informačných systémov (LPIS) - ILS/DME - uschopnenie časti DME v 81.k Sliač · 959 575 € · 16. 1. 2024
- Servisná podpora leteckých pozemných informačných systémov (LPIS) – Rádionavigačné systémy TACAN · 375 968 € · 20. 5. 2025
- Súprava ND pre systém ILS art No.: 78190 DKA 1989C Depot Kit NM 7000B4 GP 2-Freq./LOC: · 153 980 € · 12. 11. 2024
- Súprava náhradných dielov pre systém DME LDB - 103LP · 150 790 € · 12. 11. 2024
- NAV Analyzer NM 7710 · 48 770 € · 12. 11. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 1 zákazku od iných obstarávateľov, spolu za 42 tis. €:
- Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied, verejná výskumná inštitúcia · 1 zákazka · 42 tis. €
Deaf group s.r.o.1 zákazka · 1,6 mil. €
- Zabezpečenie celodenného zmluvného stravovania - VÚ 4405 Nitra · 1 619 438 € · 2. 2. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 6 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 69,6 mil. €:
- Centrum výcviku Lešť · 5 zákaziek · 69,3 mil. €
- Mesto Nitra · 1 zákazka · 299 tis. €
INMEDIA, spol. s r.o.119 zákaziek · 1,6 mil. €
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 99 529 € · 16. 1. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 99 529 € · 27. 1. 2026
- Trvanlivé potraviny · 87 203 € · 17. 1. 2024
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 54 483 € · 14. 1. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 51 069 € · 5. 12. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 44 785 € · 21. 8. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 43 833 € · 13. 5. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 43 184 € · 8. 12. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 42 930 € · 29. 7. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 42 291 € · 10. 1. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 33 244 € · 16. 1. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 29 971 € · 21. 7. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 28 867 € · 27. 1. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 26 982 € · 12. 11. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 26 925 € · 22. 7. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 26 650 € · 27. 3. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 24 884 € · 9. 9. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 24 722 € · 18. 3. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 24 242 € · 11. 12. 2024
- Trvanlivé a sterilizované potraviny · 23 410 € · 12. 7. 2024
- Mlieko a mliečne výrobky · 22 217 € · 17. 1. 2024
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 22 115 € · 22. 7. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 21 867 € · 22. 7. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 21 745 € · 22. 7. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 21 460 € · 25. 11. 2024
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 21 460 € · 27. 10. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 18 993 € · 21. 7. 2026
- Mrazené potraviny · 18 976 € · 17. 1. 2024
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 18 902 € · 21. 8. 2025
- Trvanlivé a sterilizované potraviny · 18 808 € · 2. 5. 2024
- Mäso a mäsové výrobky · 17 778 € · 2. 5. 2024
- Mäso a mäsové výrobky · 16 768 € · 12. 7. 2024
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 16 468 € · 27. 6. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 14 888 € · 14. 1. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 14 346 € · 9. 1. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 13 725 € · 16. 1. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 12 587 € · 28. 8. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 11 534 € · 27. 1. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 11 337 € · 16. 1. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 9 941 € · 27. 1. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 9 868 € · 22. 7. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 9 607 € · 28. 11. 2024
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 9 575 € · 27. 3. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 9 186 € · 4. 11. 2024
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 8 661 € · 16. 9. 2025
- Mrazené mäso z hydiny · 8 593 € · 17. 1. 2024
- Trvanlivé a sterilizované potraviny · 8 200 € · 8. 2. 2024
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 8 130 € · 28. 8. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 7 801 € · 15. 6. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 7 639 € · 22. 9. 2025
- Mlieko a mliečne výrobky · 7 237 € · 9. 2. 2024
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 7 124 € · 12. 12. 2024
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 7 083 € · 17. 7. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 7 083 € · 20. 7. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 6 840 € · 30. 9. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 6 594 € · 25. 3. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania · 6 438 € · 17. 7. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 6 438 € · 21. 7. 2026
- Mlieko a mliečne výrobky · 6 369 € · 2. 5. 2024
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 6 196 € · 16. 9. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 5 999 € · 24. 4. 2026
- Mlieko a mliečne výrobky · 5 922 € · 12. 7. 2024
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 5 411 € · 30. 9. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania · 5 405 € · 17. 7. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 5 405 € · 21. 7. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania · 5 204 € · 17. 7. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 5 204 € · 20. 7. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 5 083 € · 14. 3. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 5 000 € · 18. 9. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 4 965 € · 16. 1. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 4 795 € · 26. 6. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 4 770 € · 22. 9. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 4 719 € · 21. 1. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 4 673 € · 15. 6. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 4 636 € · 12. 12. 2024
- Výzva č. 652 - Mlieko a mliečne výrobky · 4 605 € · 17. 7. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 4 605 € · 20. 7. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 4 578 € · 28. 8. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 4 495 € · 22. 10. 2024
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 4 428 € · 15. 6. 2026
- Trvanlivé a sterilizované potraviny · 4 295 € · 8. 2. 2024
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 4 239 € · 26. 6. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 4 198 € · 23. 1. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 4 172 € · 27. 1. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 4 046 € · 27. 3. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 3 939 € · 20. 6. 2025
- Mlieko a mliečne výrobky · 3 760 € · 12. 2. 2024
- 3. Trvanlivé a sterilizované potraviny · 3 737 € · 8. 2. 2024
- Trvanlivé a sterilizované potraviny · 3 737 € · 22. 2. 2024
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 3 696 € · 28. 1. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 3 343 € · 22. 9. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 3 236 € · 26. 6. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 3 232 € · 20. 6. 2025
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 3 212 € · 15. 6. 2026
- Výzva č. 355 -Trvanlivé potraviny · 2 885 € · 6. 8. 2024
- Mrazené potraviny · 2 802 € · 15. 7. 2024
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 2 736 € · 23. 1. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania · 2 584 € · 17. 7. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 2 584 € · 21. 7. 2026
- Mlieko a mliečne výrobky · 2 534 € · 2. 5. 2024
- Vajcia · 2 444 € · 17. 1. 2024
- Potraviny na zabezpečenie stravovania - DNS · 2 423 € · 21. 8. 2024
- Mrazené potraviny · 2 357 € · 12. 7. 2024
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 2 066 € · 21. 8. 2024
- 4. Mrazené potraviny · 1 924 € · 8. 2. 2024
- Mrazené potraviny · 1 924 € · 22. 2. 2024
- 4. Mrazené potraviny · 1 921 € · 12. 2. 2024
- Mrazené potraviny · 1 921 € · 12. 2. 2024
- Mlieko a mliečne výrobky · 1 781 € · 8. 2. 2024
- 6. Mlieko a mliečne výrobky · 1 763 € · 8. 2. 2024
- Mlieko a mliečne výrobky · 1 763 € · 22. 2. 2024
- Mrazené potraviny · 1 599 € · 2. 5. 2024
- Hydina · 1 413 € · 8. 2. 2024
- Potraviny na zabezpečenie pitného režimu · 1 333 € · 10. 1. 2025
- Mrazené potraviny · 1 217 € · 29. 4. 2024
- Mlieko a mliečne výrobky · 966 € · 15. 7. 2024
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 862 € · 14. 10. 2026
- Potraviny na zabezpečenie stravovania – DNS · 749 € · 17. 7. 2026
- Potraviny na zabezpečenie pitného režimu · 316 € · 10. 1. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 953 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 39,6 mil. €:
- Banskobystrický samosprávny kraj · 32 zákaziek · 4,9 mil. €
- Nemocnica s poliklinikou Považská Bystrica so sídlom v Považskej Bystrici · 13 zákaziek · 2,0 mil. €
- Mesto Košice · 9 zákaziek · 1,6 mil. €
- Mesto Humenné · 15 zákaziek · 1,4 mil. €
- Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody · 16 zákaziek · 1,3 mil. €
- Psychiatrická nemocnica Hronovce · 8 zákaziek · 1,2 mil. €
- Mesto Banská Bystrica · 9 zákaziek · 1,1 mil. €
- Technická univerzita v Košiciach · 42 zákaziek · 1,0 mil. €
T.O.P. AUTO PREMIUM, a.s.1 zákazka · 1,5 mil. €
- Nákup automobilov do 3,5 tony · 1 543 286 € · 14. 8. 2025
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
URANPRES, spol. s r.o.1 zákazka · 1,4 mil. €
- Zemianske Kostoľany - rekonštrukcia tunelov 46 - 47 - R · 1 448 630 € · 11. 5. 2026
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
DXC Technology Slovakia s. r. o.3 zákazky · 1,4 mil. €
- Rozvoj a servisná podpora integrovaného informačného systému · 817 887 € · 8. 11. 2023
- Rozvoj a servisná podpora integrovaného informačného systému · 306 178 € · 12. 7. 2024
- Rozvoj a servisná podpora integrovaného informačného systému · 284 577 € · 17. 1. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 18 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 180,7 mil. €:
- Ministerstvo financií Slovenskej republiky · 6 zákaziek · 141,4 mil. €
- Sociálna poisťovňa · 6 zákaziek · 23,2 mil. €
- Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky · 2 zákazky · 12,8 mil. €
- Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. · 1 zákazka · 3,0 mil. €
- Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky · 2 zákazky · 253 tis. €
- DataCentrum · 1 zákazka · 32 tis. €
Zobraziť všetky zákazky firmy DXC Technology Slovakia s. r. o. →
SYNTCHEM, spol. s r.o.6 zákaziek · 1,4 mil. €
- 2.časť: Odmorovacia zmes č. 3 a odmorovacia súprava · 630 874 € · 15. 9. 2026
- 1. časť: Trubička detekčná, Papieriky detekčné · 516 869 € · 15. 9. 2026
- 3. časť: a) Náplň dezaktivačná AOS, b) Zmáčadlo dezaktivačné · 151 778 € · 15. 9. 2026
- Časť č. 9 · 96 003 € · 28. 11. 2023
- Kalibrácia meradiel radiačnej, chemickej prieskumnej a dozimetrickej kontroly · 2 500 € · 17. 2. 2025
- Sprej proti útoku medveďa s púzdrom · 1 782 € · 10. 9. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 1 zákazku od iných obstarávateľov, spolu za 86 tis. €:
- Slovenská technická univerzita v Bratislave · 1 zákazka · 86 tis. €
Nakoniec za koľko
Pri 483 zákazkách, kde úrad uviedol predpokladanú hodnotu aj výslednú cenu, sa zadávalo typicky za 62 % predpokladu. Celoslovenská stredná hodnota je 89 %.
Pod predpokladom skončilo 403 zákaziek, nad ním 31. Zvyšok sa zadal presne za toľko, koľko úrad čakal.
Je to stredná hodnota pomeru, nie priemer — pár krajných prípadov ju neposunie. Nízke číslo samo osebe neznamená dobré hospodárenie ani vysoké zlé: pri rámcovej dohode je predpoklad za celé obdobie, kým zadaná cena za prvú objednávku.
Ako to šlo po rokoch
| Rok | Zákaziek | Zo známych cien |
|---|---|---|
| 2023 | 146 | 37,6 mil. € |
| 2024 | 1 064 | 242,8 mil. € |
| 2025 | 926 | 158,0 mil. € |
| 2026 | 468 | 222,3 mil. € |
Rok je podľa dňa zverejnenia oznámenia. Sumy sú len zo zákaziek, pri ktorých vestník uvádza víťaznú cenu — je to teda spodná hranica, nie celý objem.
Najväčšie zadané zákazky
- Munícia 155mm pre ShKH ZUZANA 2Výsledok
- Nákup mobilných kontajnerovVýsledokcena 13 189 120 €víťaz TANAX TRUCKS a. s. + MODULAR SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ + STS KOVO, s.r.o.19. 8. 2025 Overiť ↗
- Výstroj - Obuv poľnáVýsledok
- cena 8 555 256 €víťaz MTS SVK Development 07, s.r.o. + Metrostav Slovakia a. s.15. 10. 2025 Overiť ↗
- Pohonné látky na palivové kartyVýsledok
- Diaľkové detektoryVýsledok
Kde si to overiť
Čísla na tejto stránke sú súčtom oznámení z vestníka. Každá zákazka má vo svojom detaile odkaz na pôvodné oznámenie a na zmluvu v registri.
- Profil obstarávateľa na ÚVO ↗Súťažné podklady a dokumenty úradu. Je to vyhľadávanie — IČO 30845572 treba zadať ručne, stránka ho z odkazu nepreberie.
- Vestník verejného obstarávania ↗Zdroj všetkých údajov na tejto stránke.
Kraj berieme z miesta plnenia, ktoré úrad uviedol v oznámení. Záväzné je znenie uverejnené vo vestníku.