Obstarávateľ · IČO 37847783 · Trnava
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja
Od 27. 10. 2023 do 14. 10. 2026 mu vo vestníku vyšlo 212 zákaziek a ich častí. Z nich je 109 ukončených s uvedenou cenou, spolu za 38 430 833 €.
Do súčtu vstupujú oznámenia o výsledku a zadané zákazky s nízkou hodnotou. Dodatky k zmluvám doň nerátame — každý z nich zopakuje celkovú cenu zmluvy, takže by sa tá istá zákazka narátala viackrát. Tento úrad ich má 1.
- otvorených zákaziek
- 1
- zákaziek vo vestníku
- 212
- zadané spolu
- 38,4 mil. €
Otvorené zákazky (1)
- Vyhlásená zákazka
Posypový materiál na báze chloridu sodného a chloridu horečnatého
Predmetom zákazky je dodávka rozmrazovacích materiálov na zimnú údržbu komunikácií na báze chloridu sodného a chloridu horečnatého – tuhá forma. Súvisiace služby – balné a doprava na miesta určenia určené verejným obstarávateľom – strediská Správy a údržby ciest TTSK.
zverejnené 14. 10. 2026CPV 24312120 — Chloridy Overiť ↗
ostáva 7 dnído 12. 11. 2026 09:00
Ako sa tu súťaží
Koľko firiem sa o zákazky tohto úradu uchádza. Vysoký podiel jedného dodávateľa nemusí znamenať nič zvláštne — pri špecializovaných dodávkach býva na trhu jediný.
20 %
zadaných peňazí išlo jednému dodávateľovi — COLAS Slovakia, a.s. (18 zákaziek)
4,7
ponuky v priemere na zákazku · v rovnakých odboroch je priemer 4
16 %
zákaziek malo jedinú ponuku (16 z 102)
Čo obstaráva
Podľa hlavného predmetu zákazky. Sumy sú len z ukončených obstarávaní.
| Odbor | Zákaziek | Zadané za |
|---|---|---|
| Stavebné práce | 132 | 31,4 mil. € |
| Stavebný materiál a konštrukcie | 35 | 962 tis. € |
| Vozidlá a doprava | 19 | 10 tis. € |
| Potraviny a stravovanie | 8 | 1,2 mil. € |
| Odpady a životné prostredie | 5 | 90 tis. € |
| Poradenstvo a odborné služby | 2 | 51 tis. € |
| Palivá a energie | 1 | 15 tis. € |
| Odevy, obuv a textil | 1 | 86 tis. € |
| IT služby a softvér | 1 | — |
Od koho nakupuje (29 dodávateľov)
Zoradené podľa objemu. Kliknutím na meno firmy sa rozbalia všetky jej zákazky pre tento úrad aj to, u koho inde vyhráva.
COLAS Slovakia, a.s.18 zákaziek · 7,9 mil. €
- Rekonštrukcie vybraných úsekov ciest v TTSK – 1. časť · 1 033 777 € · 30. 4. 2024
- Rekonštrukcia cesty II/502 v úseku Horná Krupá, Prekážka (križovatka ciest III/1299 a II/502) (57,920 - 61,470) · 947 000 € · 3. 8. 2026
- Rekonštrukcia cesty III/1160 - obec Podzámok a Majeríčky · 877 777 € · 6. 10. 2025
- Rekonštrukcie vybraných úsekov ciest v TTSK - 5. časť · 857 304 € · 1. 10. 2024
- Cesta II/501 od hranice kraja po koniec obce Plavecký Peter, vrátane rekonštrukcie/sanácie priepustov (36,017 - 38,018) · 747 000 € · 3. 8. 2026
- Rekonštrukcia mostov M3636 na ceste III/1293 v obci Dlhá a M5497 na ceste III/1295 za obcou Dlhá · 623 408 € · 28. 6. 2024
- Rekonštrukcia cesty III/1287, prieťah obcou Zeleneč · 521 977 € · 21. 10. 2024
- Rekonštrukcia cesty II/573 Šoporňa · 493 000 € · 2. 10. 2026
- Rekonštrukcia cesty III/1133, od križ. s cestou II/590 cez obec Petrova Ves, smer Letničie · 417 700 € · 23. 10. 2024
- Rekonštrukcia cesty II/501 v úseku Prieťah obcou Cerová (46,100 - 47,356 kkm) · 378 777 € · 25. 8. 2026
- Rekonštrukcia cesty II/573 od obce Šoporňa – hr. okr. Šaľa · 305 203 € · 29. 10. 2024
- Rekonštrukcia cesty III/1279 od mosta M7307 smer do centra obce Zavar - I. etapa · 223 000 € · 6. 7. 2026
- Rekonštrukcia cesty II/500 - vjazd do Šaštína · 174 777 € · 20. 8. 2026
- Bohdanovce - rekonštrukcia cesty III/1278 od ŽSR priecestia po most M2511 · 117 000 € · 8. 9. 2026
- Rekonštrukcie vybraných úsekov ciest v TTSK - 8. časť · 58 304 € · 5. 3. 2025
- Teplá obaľovaná asfaltová zmes · 28 800 € · 10. 6. 2025
- Teplá obaľovaná asfaltová zmes AC 11 O 50/70, II · 27 375 € · 28. 4. 2026
- Teplá obaľovaná asfaltová zmes AC 16 O 50/70, II · 19 720 € · 28. 4. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 198 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 213,9 mil. €:
- Verejnoprospešné služby Stará Ľubovňa, s. r. o. · 1 zákazka · 39,6 mil. €
- Slovenská správa ciest · 10 zákaziek · 32,4 mil. €
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 12 zákaziek · 23,5 mil. €
- Mesto Košice · 13 zákaziek · 19,6 mil. €
- Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja · 6 zákaziek · 15,0 mil. €
- Banskobystrický samosprávny kraj · 2 zákazky · 8,2 mil. €
- LESY Slovenskej republiky, štátny podnik · 8 zákaziek · 6,0 mil. €
- Mesto Malacky · 2 zákazky · 4,7 mil. €
Metrostav DS a.s.14 zákaziek · 5,0 mil. €
- Rekonštrukcia cesty II/507 - Bojničky - Hlohovec - I. etapa · 999 552 € · 17. 7. 2026
- Rekonštrukcia cesty II/507 Bojničky - Hlohovec - II. etapa · 788 029 € · 2. 5. 2025
- Rekonštrukcia cesty II/581 Sobotište - Majeríčky · 660 270 € · 24. 9. 2026
- Rekonštrukcia cesty II/507 Bojničky - Hlohovec - II. etapa · 640 674 € · 6. 6. 2025
- Rekonštrukcia cesty III/1438 Michal na Ostrove - Michal na Ostrove Kolónia · 525 693 € · 26. 6. 2026
- Rekonštrukcia cesty II/510 od hr.okr. Senec-D.Streda-Dolné Janíky, pokračovanie rekonštrukcie · 338 052 € · 16. 10. 2024
- Rekonštrukcia cesty II/510 od hr.okr. Senec-D.Streda-Dolné Janíky, pokračovanie rekonštrukcie · 338 052 € · 21. 10. 2024
- Rekonštrukcia cesty II/507 v úseku Gabčíkovo - Dunajská Streda · 224 737 € · 1. 9. 2026
- Rekonštrukcia cesty II/561 Veľký Meder - Okoč, pokračovanie rekonštrukcie · 112 194 € · 16. 10. 2024
- Rekonštrukcia cesty II/561 Veľký Meder - Okoč, pokračovanie rekonštrukcie · 112 194 € · 21. 10. 2024
- Rekonštrukcia cesty II/560 v obci Dolné Dubové - od č.d.120 po 150 · 81 482 € · 16. 10. 2024
- Rekonštrukcia cesty II/560 v obci Dolné Dubové - od č.d.120 po 150 · 81 482 € · 21. 10. 2024
- Kočín – Lančár, teplá obaľovaná asfaltová zmes AC 11 O, modifikovaná pre stredisko Piešťany · 31 343 € · 21. 9. 2026
- Košolná, teplá obaľovaná asfaltová zmes AC 11 O, modifikovaná pre stredisko Buková · 27 954 € · 21. 9. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 177 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 354,0 mil. €:
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 15 zákaziek · 142,8 mil. €
- Banskobystrický samosprávny kraj · 16 zákaziek · 56,6 mil. €
- Slovenská správa ciest · 9 zákaziek · 40,7 mil. €
- Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja · 22 zákaziek · 24,9 mil. €
- Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja · 16 zákaziek · 18,6 mil. €
- Žilinský samosprávny kraj · 8 zákaziek · 11,5 mil. €
- Prešovský samosprávny kraj · 4 zákazky · 8,7 mil. €
- Mesto Trebišov · 1 zákazka · 4,9 mil. €
LAPERR spol. s r.o.3 zákazky · 4,7 mil. €
- Posypový materiál na báze chloridu sodného a chloridu horečnatého · 4 352 200 € · 7. 10. 2024
- Posypový materiál na báze chloridu sodného a chloridu horečnatého · 190 357 € · 4. 4. 2024
- Posypový materiál na báze chloridu sodného a chloridu horečnatého · 136 066 € · 5. 1. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 16 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 1,1 mil. €:
- Žilinský samosprávny kraj · 16 zákaziek · 1,1 mil. €
Doprastav, a.s.14 zákaziek · 4,2 mil. €
- Rekonštrukcia cesty II/120 od hranice kraja s BSK smerom na Štvrtok na Ostrove - I. etapa (8,942 - 11,300) · 819 016 € · 3. 8. 2026
- Rekonštrukcia cesty II/561 od Matúškovo koniec obce po Kráľov Brod - havarijné stavy · 581 887 € · 19. 7. 2024
- Rekonštrukcie vybraných úsekov ciest v TTSK – 2. časť · 579 551 € · 15. 5. 2024
- Rekonštrukcia cesty III/1428 v úseku Dolný Štál - Okoč · 330 736 € · 25. 8. 2026
- Rekonštrukcia cesty III/1337, prieťah obcou Zavar · 284 862 € · 21. 10. 2024
- Dočasná preložka cesty II/121 počas rekonštrukcie mosta M392 - realizácia stavebných prác · 268 439 € · 15. 7. 2025
- Rekonštrukcia cesty III/1387 Holice - Stará Gala intravilán · 239 175 € · 16. 10. 2024
- Rekonštrukcia cesty III/1387 Holice - Stará Gala intravilán · 239 175 € · 21. 10. 2024
- Rekonštrukcia cesty II/507 Mostová intravilán · 215 351 € · 19. 8. 2025
- Rekonštrukcia cesty III/1356 - úsek Čierna Voda - Šoriakoš · 183 515 € · 25. 8. 2026
- Rekonštrukcia cesty III/1056 Šamorín - Hamuliakovo · 147 730 € · 28. 8. 2026
- Rekonštrukcia cesty II/502 Doľany - Dolné Orešany (od hranice kraja BA/TT) (39,200 - 39,700 kkm) · 135 398 € · 25. 8. 2026
- Rekonštrukcia cesty II/561 smer na Trstice po most M818 · 127 275 € · 19. 8. 2025
- Rekonštrukcia cesty II/506 od Gabčíkova smer Baka · 90 507 € · 19. 8. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 60 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 1,7 mld. €:
- Železnice Slovenskej republiky · 2 zákazky · 729,9 mil. €
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 8 zákaziek · 715,9 mil. €
- Mesto Košice · 5 zákaziek · 84,0 mil. €
- Slovenská správa ciest · 10 zákaziek · 60,4 mil. €
- Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja · 6 zákaziek · 49,1 mil. €
- Valaliky Industrial Park, s. r. o. · 3 zákazky · 24,2 mil. €
- Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja · 3 zákazky · 14,1 mil. €
- Obec Slanec · 1 zákazka · 9,9 mil. €
SMS a.s.3 zákazky · 3,7 mil. €
- Rekonštrukcia mosta M999 v km 16,969 na ceste II/561 v obci Kráľov Brod, okres Galanta · 1 334 266 € · 28. 7. 2026
- Rekonštrukcia mosta M999 v km 16,969 na ceste II/561 v obci Kráľov Brod, okres Galanta · 1 242 363 € · 25. 6. 2025
- Rekonštrukcia mosta M7013 Most cez rieku Myjava pri Šajdíkových Humencoch · 1 091 212 € · 25. 6. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 15 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 269,3 mil. €:
- Slovenská správa ciest · 11 zákaziek · 266,5 mil. €
- Mesto Banská Bystrica · 2 zákazky · 1,9 mil. €
- Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja · 1 zákazka · 727 tis. €
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 1 zákazka · 237 tis. €
OAT spol. s r.o.3 zákazky · 3,2 mil. €
- Rekonštrukcia mosta M2629, 506-002 Most cez kanál v k. ú. obce Trstená na Ostrove v km 12,250 · 1 199 701 € · 4. 6. 2025
- Rekonštrukcia mosta M2629, 506-002 Most cez kanál v k. ú. obce Trstená na Ostrove v km 12,250 · 1 048 634 € · 24. 12. 2025
- Rekonštrukcia mosta M2629, 506-002 Most cez kanál v k. ú. obce Trstená na Ostrove v km 12,250 · 975 366 € · 9. 6. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 3 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 978 tis. €:
- Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja · 2 zákazky · 535 tis. €
- Nitriansky samosprávny kraj · 1 zákazka · 443 tis. €
MBM-GROUP, a.s.3 zákazky · 2,9 mil. €
- Rekonštrukcia mosta M7582 Most cez zavlažovací kanál Gabčíkovo - Topoľníky za obcou Dolný Bar v km 4,819 · 981 344 € · 7. 1. 2026
- Rekonštrukcia mosta M7582 Most cez zavlažovací kanál Gabčíkovo - Topoľníky za obcou Dolný Bar v km 4,819 · 981 344 € · 21. 9. 2026
- Rekonštrukcia mosta M7582 Most cez zavlažovací kanál Gabčíkovo - Topoľníky za obcou Dolný Bar v km 4,819 · 973 505 € · 19. 8. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 41 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 185,4 mil. €:
- Univerzitná nemocnica Martin · 2 zákazky · 94,0 mil. €
- Slovenská správa ciest · 4 zákazky · 22,4 mil. €
- Slovenské národné múzeum · 1 zákazka · 17,8 mil. €
- Košický samosprávny kraj · 3 zákazky · 13,9 mil. €
- Obec Kvetoslavov · 3 zákazky · 12,4 mil. €
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 2 zákazky · 8,8 mil. €
- Mesto Námestovo · 2 zákazky · 3,1 mil. €
- Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja · 1 zákazka · 2,3 mil. €
Up Déjeuner, s. r. o.6 zákaziek · 1,2 mil. €
- Zabezpečenie služieb stravovania zamestnancov prostredníctvom elektronických stravovacích kariet · 800 619 € · 28. 4. 2026
- Zabezpečenie služieb stravovania zamestnancov prostredníctvom elektronických stravovacích kariet · 206 939 € · 17. 3. 2025
- Zabezpečenie služieb stravovania zamestnancov prostredníctvom elektronických stravovacích kariet · 45 245 € · 16. 1. 2024
- Zabezpečenie služieb stravovania zamestnancov prostredníctvom elektronických stravovacích kariet · 43 888 € · 8. 7. 2024
- Zabezpečenie služieb stravovania zamestnancov prostredníctvom elektronických stravovacích kariet · 43 077 € · 27. 10. 2023
- Zabezpečenie služieb stravovania zamestnancov prostredníctvom elektronických stravovacích kariet · 26 837 € · 4. 4. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 89 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 229,0 mil. €:
- Železnice Slovenskej republiky · 4 zákazky · 97,1 mil. €
- Slovenská pošta, a.s. · 4 zákazky · 48,5 mil. €
- Bratislavské centrum služieb · 1 zákazka · 25,0 mil. €
- Žilinský samosprávny kraj · 2 zákazky · 24,3 mil. €
- Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky · 7 zákaziek · 6,9 mil. €
- Národný onkologický ústav v Bratislave · 5 zákaziek · 5,0 mil. €
- Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. · 1 zákazka · 4,3 mil. €
- Detská fakultná nemocnica Košice · 2 zákazky · 3,2 mil. €
STRABAG s.r.o.3 zákazky · 1,1 mil. €
- Rekonštrukcia mosta M3176 - Most cez potok Chtelnička v obci Veľké Kostoľany · 386 357 € · 28. 5. 2026
- Rekonštrukcia mosta M3176 - Most cez potok Chtelnička v obci Veľké Kostoľany · 375 735 € · 9. 6. 2025
- Rekonštrukcia mosta M3176 - Most cez potok Chtelnička v obci Veľké Kostoľany · 375 707 € · 7. 1. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 268 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 3,9 mld. €:
- Železnice Slovenskej republiky · 14 zákaziek · 3,0 mld. €
- Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. · 3 zákazky · 170,2 mil. €
- Valaliky Industrial Park, s. r. o. · 1 zákazka · 142,2 mil. €
- Ministerstvo obrany Slovenskej republiky · 4 zákazky · 131,9 mil. €
- Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava · 4 zákazky · 98,2 mil. €
- Slovenská správa ciest · 7 zákaziek · 80,3 mil. €
- Mesto Trenčín · 29 zákaziek · 66,8 mil. €
- Stredoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. · 4 zákazky · 35,6 mil. €
Služby Cífer s.r.o.2 zákazky · 983 tis. €
- Rekonštrukcia mosta M7278 - Most cez potok Gidra v obci Jarná · 503 269 € · 6. 6. 2025
- Rekonštrukcia mosta M7278 - Most cez potok Gidra v obci Jarná · 479 304 € · 17. 6. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 2 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 2,6 mil. €:
- Mesto Trnava · 1 zákazka · 2,5 mil. €
- Obec Horné Otrokovce · 1 zákazka · 157 tis. €
Swietelsky-Slovakia spol. s r.o.2 zákazky · 903 tis. €
- Rekonštrukcia mosta M433 pred mestom Holíč - realizácia stavebných prác · 613 342 € · 4. 7. 2024
- Rekonštrukcia mosta M433 pred mestom Holíč - výstavba dočasného premostenia · 289 766 € · 12. 6. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 77 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 306,6 mil. €:
- Železnice Slovenskej republiky · 6 zákaziek · 207,8 mil. €
- Prešovský samosprávny kraj · 7 zákaziek · 41,8 mil. €
- Slovenská správa ciest · 6 zákaziek · 6,6 mil. €
- Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja · 5 zákaziek · 6,0 mil. €
- Spojená škola, Jarmočná 108, Stará Ľubovňa · 1 zákazka · 4,3 mil. €
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 1 zákazka · 3,7 mil. €
- Mesto Banská Štiavnica · 1 zákazka · 3,2 mil. €
- LESY Slovenskej republiky, štátny podnik · 3 zákazky · 2,6 mil. €
Zobraziť všetky zákazky firmy Swietelsky-Slovakia spol. s r.o. →
CS, s.r.o.3 zákazky · 714 tis. €
- Rekonštrukcia cesty III/1130 - hranica ČR/SR - Skalica · 461 641 € · 8. 9. 2026
- Stavebná úprava okružných križovatiek na ceste III/1056 v meste Šamorín - realizácia stavebných prác · 174 712 € · 9. 3. 2026
- Riešenie závad odvodňovacích zariadení ciest II. a III. triedy v obci Smolenice · 77 917 € · 18. 5. 2026
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 53 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 38,4 mil. €:
- Mesto Trnava · 9 zákaziek · 9,3 mil. €
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 2 zákazky · 6,3 mil. €
- Trnavský samosprávny kraj · 4 zákazky · 2,6 mil. €
- Obec Boleráz · 2 zákazky · 2,3 mil. €
- Divadlo Jána Palárika v Trnave · 1 zákazka · 1,6 mil. €
- Mesto Senec · 3 zákazky · 1,5 mil. €
- Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave · 2 zákazky · 1,4 mil. €
- Obec Dolný Lopašov · 1 zákazka · 1,2 mil. €
AxaltaPaint Service, s.r.o.4 zákazky · 530 tis. €
- Farba, balotina a riedidlo na vodorovné dopravné značenie · 174 600 € · 19. 5. 2026
- Farba, balotina a riedidlo na vodorovné dopravné značenie · 139 132 € · 3. 7. 2025
- Farba, balotina a riedidlo na vodorovné dopravné značenie · 133 085 € · 2. 11. 2023
- Farba, balotina a riedidlo na vodorovné dopravné značenie · 83 045 € · 12. 3. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 2 zákazky od iných obstarávateľov, spolu za 190 tis. €:
- Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s. · 2 zákazky · 190 tis. €
EUROVIA SK, a.s.2 zákazky · 388 tis. €
- Rekonštrukcia komunikácie ku "Katarínke", SO 01 - asfaltová komunikácia · 214 261 € · 13. 5. 2025
- Rekonštrukcia komunikácie ku "Katarínke", SO 01 - asfaltová komunikácia · 174 196 € · 6. 6. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 176 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 1,5 mld. €:
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 12 zákaziek · 861,9 mil. €
- Mesto Košice · 8 zákaziek · 251,8 mil. €
- Slovenská správa ciest · 9 zákaziek · 178,8 mil. €
- Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava · 2 zákazky · 19,2 mil. €
- Trenčiansky samosprávny kraj · 3 zákazky · 16,3 mil. €
- Mesto Trstená · 2 zákazky · 13,0 mil. €
- Banskobystrický samosprávny kraj · 7 zákaziek · 11,5 mil. €
- Správa ciest Bratislavského samosprávneho kraja · 9 zákaziek · 10,5 mil. €
EKOM PLUS, s.r.o.2 zákazky · 384 tis. €
- Rekonštrukcia cesty III/1394 Padáň - Pataš - pokračovanie rekonštrukcie · 256 078 € · 19. 7. 2024
- Rekonštrukcia cesty III/1385 Holice - Malá Budafa, intravilán · 127 788 € · 19. 7. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 10 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 2,0 mil. €:
- Mesto Dunajská Streda · 7 zákaziek · 1,4 mil. €
- Mesto Veľký Meder · 1 zákazka · 363 tis. €
- Obec Most pri Bratislave · 1 zákazka · 223 tis. €
- Obec Gbelce · 1 zákazka · 40 tis. €
DOPRA - VIA, a.s.6 zákaziek · 263 tis. €
- Katiónaktívna asfaltová emulzia C65 B4 pre strediská SÚC TTSK v oblasti Dunajská Streda · 65 520 € · 29. 4. 2026
- Katiónaktívna asfaltová emulzia C65 B4 pre strediská SÚC TTSK v oblasti Senica · 50 960 € · 29. 4. 2026
- Katiónaktívna asfaltová emulzia C65 B4 pre strediská SÚC TTSK v oblasti Trnava · 43 680 € · 29. 4. 2026
- Katiónaktívna asfaltová emulzia C65 B4 (2) · 42 513 € · 20. 9. 2024
- Katiónaktívna asfaltová emulzia C65 B4 pre strediská SÚC TTSK v oblasti Senica · 30 150 € · 9. 6. 2025
- Katiónaktívna asfaltová emulzia C65 B4 pre strediská SÚC TTSK v oblasti Dunajská Streda · 30 150 € · 9. 6. 2025
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 8 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 7,6 mil. €:
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 4 zákazky · 5,8 mil. €
- Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja · 3 zákazky · 1,7 mil. €
- Regionálna správa a údržba ciest Nitra a.s. · 1 zákazka · 150 tis. €
SAFETY collection s.r.o.1 zákazka · 86 tis. €
- Osobné ochranné pracovné prostriedky (2) · 86 263 € · 31. 10. 2024
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
GEOCONSULT, spol. s r.o.1 zákazka · 51 tis. €
- Vypracovanie projektovej dokumentácie (1) - rekonštrukcia mosta M999 v obci Kráľov Brod · 51 061 € · 8. 12. 2023
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 11 zákaziek od iných obstarávateľov, spolu za 1,4 mil. €:
- Národná diaľničná spoločnosť, a.s. · 2 zákazky · 1,2 mil. €
- METRO Bratislava a.s. · 4 zákazky · 114 tis. €
- Nitriansky samosprávny kraj · 2 zákazky · 40 tis. €
- Slovenská správa ciest · 1 zákazka · 14 tis. €
- Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava · 1 zákazka · 13 tis. €
- SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik · 1 zákazka · 5 tis. €
GEMM spol. s r. o.1 zákazka · 37 tis. €
- Rekonštrukcia strechy budovy garáží SÚC TTSK Trnava - opakovanie zadania zákazky · 37 003 € · 22. 11. 2024
Tá istá firma vyhrala vo vestníku aj 1 zákazku od iných obstarávateľov, spolu za 21 tis. €:
- Univerzita Komenského v Bratislave · 1 zákazka · 21 tis. €
FREKOMOS SK, s. r. o.2 zákazky · 25 tis. €
- Frézovanie nerovností povrchu vozoviek ciest v správe SÚC TTSK v oblasti Trnava · 12 870 € · 24. 2. 2026
- Frézovanie nerovností povrchu vozoviek ciest v správe SÚC TTSK v oblasti Senica · 11 801 € · 24. 2. 2026
Od iných obstarávateľov táto firma vo vestníku zákazku nevyhrala.
Nakoniec za koľko
Pri 64 zákazkách, kde úrad uviedol predpokladanú hodnotu aj výslednú cenu, sa zadávalo typicky za 85 % predpokladu. Celoslovenská stredná hodnota je 89 %.
Pod predpokladom skončilo 55 zákaziek, nad ním 8. Zvyšok sa zadal presne za toľko, koľko úrad čakal.
Je to stredná hodnota pomeru, nie priemer — pár krajných prípadov ju neposunie. Nízke číslo samo osebe neznamená dobré hospodárenie ani vysoké zlé: pri rámcovej dohode je predpoklad za celé obdobie, kým zadaná cena za prvú objednávku.
Ako to šlo po rokoch
| Rok | Zákaziek | Zo známych cien |
|---|---|---|
| 2023 | 7 | 227 tis. € |
| 2024 | 73 | 13,1 mil. € |
| 2025 | 50 | 11,8 mil. € |
| 2026 | 82 | 13,3 mil. € |
Rok je podľa dňa zverejnenia oznámenia. Sumy sú len zo zákaziek, pri ktorých vestník uvádza víťaznú cenu — je to teda spodná hranica, nie celý objem.
Najväčšie zadané zákazky
Kde si to overiť
Čísla na tejto stránke sú súčtom oznámení z vestníka. Každá zákazka má vo svojom detaile odkaz na pôvodné oznámenie a na zmluvu v registri.
- Profil obstarávateľa na ÚVO ↗Súťažné podklady a dokumenty úradu. Je to vyhľadávanie — IČO 37847783 treba zadať ručne, stránka ho z odkazu nepreberie.
- Vestník verejného obstarávania ↗Zdroj všetkých údajov na tejto stránke.
Kraj berieme z miesta plnenia, ktoré úrad uviedol v oznámení. Záväzné je znenie uverejnené vo vestníku.